Sztuka

Sieraków - Wernisaż wystawy obrazów Waldemara Jarosza

Muzeum Zamek Opalińskich zaprasza na nową wystawę czasową. 

 

W piątkowy wieczór w Muzeum Zamek Opalińskich w Sierakowie mieliśmy okazję do zapoznania się pracami malarskimi Waldemara Jarosza pt. "Moje widzenie świata". Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem dyrektora muzeum Roberta Jędrzejczaka oraz autora obrazów i jego małżonki. – Moja żona jest lepszą papugą niż ja. Ja zajmuję się przede wszystkim malowaniem, a ona przemowami – zażartował Waldemar Jarosz.
Autor prac nie tylko maluje, ale też kilka lat temu założył grupę twórczą GROUP 4 i organizuje wystawy jej członków. Organizuje też plenery oraz wystawy dla zdolnej młodzieży i dzieci. Jest członkiem portali artystycznych, organizuje plenery dla artystów tam poznanych. Należy do Zespołu Pracy Twórczej Plastyki w Koszalinie oraz Związku Artystów Plastyków w Pile. Po krótkiej charakterystyce sztuki, techniki uczczono spotkanie lampką szampana. Następnie chętni goście mogli podziwiać sztukę malarza, która jest dość zaskakująca i inna od znanych nam na co dzień. Oglądający podziwiali ciekawą kolorystykę obrazów, pełną barw i niezwykle precyzyjnych linii.

http://miedzychod.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1305087,sierakow-wernisaz-wystawy-obrazow-waldemara-jarosza-moje,2247691,id,t,zid.html#galeria

 

nasze miasto.pl

 

2012-03-07, Aktualizacja: 2012-03-07 11:42

Tydzień Międzychodzko-Sierakowski Anna Orzeł
 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 30 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca