Muzyka

Karolina Szczurowska prezentuje nowy singiel!

 

Karolina Szczurowska zaskakuje swoich fanów kolejnym singlem, który wyznacza nowy kierunek w jej twórczości. Utwór ten, zatytułowany "Tyle barw", powstał we współpracy z producentem Maciejem Puchalskim, znanym m.in. jako twórca zeszłorocznego eurowizyjnego przeboju "Solo" Blanki oraz hitu Darii "Paranoia". Pomimo początkowych planów zgłoszenia singla do tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, Karolina zdecydowała się zrezygnować z udziału ze względu na wewnętrzny wybór Telewizji Polskiej. Artystka wyznała, że piosenka została stworzona z myślą o emocjach związanych z preselekcjami i samym konkursem Eurowizji, które są niezwykle istotne dla fanów tego wydarzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=NMbPzJe8bCo

Nowy singiel Karoliny Szczurowskiej stanowi nowe wyzwanie artystyczne dla niej samej. Przesycony elektronicznymi brzmieniami, które dotychczas nie były typowe dla twórczości artystki, numer ten prezentuje świeże podejście do jej muzyki. Współpraca z nowym producentem nadaje singlowi dodatkowego pazura i unikalnego charakteru.

"Ten numer jest dla mnie czymś przełomowym. Nigdy dotąd nie poruszałam w moich piosenkach tematu siły kobiet w taki sposób. Chciałam opowiedzieć o momencie w życiu, kiedy przestajemy skupiać się na naszych wadach i problemach, a zaczynamy doceniać siebie takimi, jakimi jesteśmy. W dzisiejszym świecie, pełnym zmieniającego się kanonu piękna i kompleksów, trudno o to docenienie. Chciałam przez tę piosenkę przypomnieć nam kobietom, że to w nas tkwi siła, i każda z nas jest piękna, zasługując na uznanie samej siebie. Ważne jest mieć obok siebie kogoś, kto wspólnie z nami odkrywa bogactwo świata i różnorodność barw, jakie niesie, ale kluczem jest to, że wszystko zaczyna się od nas samych. Nasze wewnętrzne piękno przyciąga do nas odpowiednie osoby. Aby je odkryć, trzeba najpierw nauczyć się cenić siebie" - wspomina Karolina.

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 kwietnia 2024 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca