Sztuka

Odbijamy sobie w weekend!

Pracownia Grafiki Artystycznej ODT "ŚWIATOWID" we współpracy z WSS GNIAZDKO zapraszają wszystkich zainteresowanych tradycyjnymi technikami graficznymi na cykl rodzinnych warsztatów sobotnich.

 

Warsztaty kierujemy przede wszystkim do rodziców i dzieci (w wieku: 7+). Uczestnicy wspólnie poznawać będą poszczególne techniki graficzne takie jak: monotypia, linoryt, sucha igła, akwafora i akwatinta. Wykonają również odbitki z uprzednio samodzielnie przygotowanych matryc.

Po zakończonym cyklu sześciu spotkań warsztatowych każdy z uczestników swoje prace otrzymuje na własność (będą to nie tylko odbitki na papierze graficznym, ale także własnoręczne ozdobiona koszulka lub torba z nadrukiem ze swojej autorskiej matrycy).

termin warsztatów: w soboty od 16 czerwca do 21 lipca 2012 r. (cykl 6 spotkań) w godzinach od 11:00 do 13:30; zajęcia trwają po 2,5 godziny

ilość uczestników w grupie: 8-10 osób

miejsce: Pracownia Grafiki Artystycznej ODT Światowid ul. Szczytnicka 51 (wejście od Polaka) Wrocław

zapisy u prowadzącej; tel. +48 691-695-095

cena: 420 zł od uczestnika (za cykl 6 spotkań czyli 15 godzin warsztatów + materiały )

Informacje: www.swiatowid.net.pl.


prowadząca: Magdalena Grobelna

Absolwentka Wrocławskiej ASP, wydziału Grafiki. Dyplom w pracowni Grafiki Warszatowej. W roku 2007 uzyskała Dyplom Nauczyciela przedmiotów artystycznych na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zaangażowana w projekty kulturalne na terenie Wrocławia min Festival Future Shorts, oraz Projekt Niewidzialne Miasto, od 2008 do 2011 roku manager artystyczny Galerio/Kawiarni Kalaczakra we Wrocławiu z ramienia której zorganizowała dziesiątki imprez kulturalnych, wystaw, koncertów otwartych dla mieszkańców miasta. Współorganizatorka trzech edycji festiwalu Podwodny Wrocław -“Sceny Kalambur”. W roku 2009 nauczycielka Regionalnego Ośrodka Edukacji we Wrocławiu. Pomysłodawczyni i koordynatorka projektu Dźwięki z Odzysku oraz Chór Tu.Na swoim koncie ma wiele wystaw zbiorowych i indywidualnych. Współzałożycielka WSS Gniazdko. Działa w Gaia Creams Polska. Z Anną McGurran prowadzi akcję "Chwasty na Stół", ekolożka i Romantyczna Aktywistka pozytywnie nastawiona do świata


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 czerwca 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca