Sztuka

Kapsuła Czasu - Concordia Design

 

Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Pomiędzy plażowaniem i leniuchowaniem warto wykorzystać czas aktywnie. Przez cały sezon letni w Concordia Design odbywać się będą warsztaty kreatywne dla dzieci w każdym wieku. Bogaty program i sprawdzeni prowadzący to gwarancja dobrej zabawy połączonej z interaktywną nauką.

W samym centrum Poznania, dla dzieci w każdym wieku przygotowano cykl  warsztatów stymulujących wyobraźnię i kreatywność. Co będziemy robić? Tworzyć, bawić się, odkrywać, eksperymentować, robić muzykę, kręcić filmy, konstruować, kreować i rozwijać się.

 

KAPSUŁA CZASU, czyli gra edukacyjno-artystyczna dla dzieci w wieku 8-10 lat w Concordia Design, odbędą się w sobotę 25.08.2012 w godz. 11:00- 13:00.

 

Zagadki, łamigłówki, tajemne przejścia i listy doprowadzą nas do tajemnicy dawnych ludów, które zostawiły dla nas wiadomość. Aby przejść przez kolejne etapy skorzystamy z naszej wiedzy, kreatywności oraz poruszymy naszą wyobraźnię ale też spróbujemy odkryć w sobie nowe potencjały. Będziemy też musieli nauczyć się pracy w grupie i wzmocnić poczucie odpowiedzialności za nią. Ważnymi dla nas pojęciami staną się tolerancja, szacunek, współpraca. Czy przejdziemy do następnego poziomu gry? Czy rozwikłamy tajemnice? Przekonajcie się sami.

 

Prowadzenie: 
Anna Bany - arteteraputka. Ukończyła Kurs Podyplomowy - Arteterapia -organizowany przez Polski Instytut Ericksonowski we współpracy z INSEA. Absolwentka filozofii i socjoterapii. Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z zakresu  twórczych technik rozwoju. Twórczyni programów i projektów związanych z  edukacją artystyczną oraz psychoedukacją. Zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem działań związanych 
z wykorzystywaniem sztuki w procesie edukacji. Uwielbia pracę z metaforą, opowieścią  i baśnią.

 

Maja Piskorska - grafik, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, oraz Arteterapii na Wydziale nauk Pedagogicznych w DSW we Wrocławiu. Prowadzi własną pracownię działań twórczych dzieci i młodzieży, zajmuje się także projektowaniem graficznym i ilustracją.  

 

 

 

 

 

  • Cena:44.00 PLN

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 22 sierpnia 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca