Sztuka

10. SLOT Fest KalejdoSLOT

 

10. SLOT Fest KalejdoSLOT

 

 

CZAS:        26 – 27 października 2013 r.

MIEJSCE:  Kraków || Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15)

 

BILETY:    W dniach Festu: karnet 30 zł , 1 dzień 20 zł (w przedsprzedaży od 5 października karnet za 25 zł do nabycia w SCKM oraz w Klubie Mezcal).

INFO:           krakow.slot.art.pl  ||  facebook.com/slot.fest.krakow

KONTAKT:     biuro@slotkrakow.pl

 

 Wszystkich zainspirowanych, rozgrzanych, uskrzydlonych i nakręconych pasją zapraszamy do współtworzenia tego wyjątkowego wydarzenia. KalejdoSLOT, czyli 10. edycja krakowskiego SLOT Festu miksuje to, co do tej pory zagościło pod naszym szyldem i łączy z nowymi inicjatywami. Otwieramy się na dotąd nam nieznane strefy programowe, pragnąc na dwa dni zawładnąć Waszą wyobraźnią, marzeniami, duchem i ciałem.

 

10. edycja SLOT Festu to mozaika spotkań z wieloma formami rozrywki i różnorodnymi kulturami. Będziemy wspólnie przemierzać szlaki podróżnicze, na które od dawna mieliśmy ochotę wkroczyć, kierując się nie tylko azymutem na Wschód. Obok stałych punktów znanych z naszej pięcioletniej Festowej przygody jak: slajdowiska, warsztaty, wykłady, przestrzeń gier, czajownia, sloTV czy kino, KalejdoSLOT zaprezentuje całkiem nowe wcielenie w postaci strefy miejskiej i laboratorium doświadczeń.

 

 

Dopada Cię jesienne przygnębienie i nuda? Przygotuj się, że na KalejdoSLOCie na pewno nie będzie na nie czasu! Ostatni weekend października wypełnimy kuglarskimi sztuczkami, filmowymi wrażeniami, kreatywnymi warsztatami, naukowymi inspiracjami oraz rozśpiewanymi koncertami – oczywiście granymi na żywo!


Przyłącz się do nas!

 

 

Jeśli  masz ochotę odpocząć lub poznać nowych przyjaciół, bez których człowiek jest po prostu samotną wyspą – po prostu przyjdź, poznajmy się! Na pewno nie zabraknie dla Ciebie filiżanki herbaty i kawałka dywanu
w slotowej Czajowni.

 

Jeżeli natomiast przewidujesz, że w pierwszym miesiącu nowego roku akademickiego będziesz mieć nieco wolnego czasu i jesteś gotów zainwestować go w tworzenie tej unikalnej inicjatywy - zapraszamy do naszej ekipy organizatorskiej. Przygarniemy każdą głowę kiełkującą pomysłami i parę rąk rwących się do pracy! Każdego chętnego do pomocy zarażamy pasją, energią i optymizmem, mamy także garść dobrych słów
i nieskończenie wiele uśmiechów.


Wystarczy napisać. Kiedykolwiek. Na pewno odpowiemy.

 

 

 

PARTNERAMI 10. Festu KalejdoSLOT są: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie, TKN Wagabunda, Bard, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 4, Klub Muzyczny Mezcal, Anikino, Krakowska Sieć Fantastyki, Teoteatr, Sztukmisja, Kino Agrafka, BiznesTube, Skład Muzyczny, Skład Muzyczny, Motion Print, Dragonus.

 

PATRONATEM MEDIALNYM wydarzenie objęli: Interia, kuglarstwo.pl, peron4.pl, globtroter.pl, kulturatka.pl, All In UJ, lovekrakow.pl, Karnet, Podaj Dalej, dlastudenta.pl, studentnews.pl, Krakowska Scena Muzyczna, Fragile, Fundacja Korporacja Ha!art, WKrakowie.pl, independent.pl, Klub Podróżników Atlantyda, wywrota.pl.

 

od: 26 pazdziernika 2013
do: 27 pazdziernika 2013

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 pazdziernika 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca