FAMA 2014 Międzynarodowy Kampus Artystyczny WROCŁAW

KULTURA MUSI BYĆ!


FAMA jest największym interdyscyplinarnym wydarzeniem młodej kultury i sztuki. Festiwal ten, tworzony już od ponad 40 lat, jest świętem młodych, twórczych ludzi, którzy poprzez zaangażowanie w sztukę chcą kreować, współtworzyć, oraz wpływać na współczesną kulturę.  FAMA w swojej wieloletniej tradycji stanowi awangardę prądów artystycznych, niezmiennie także i dziś – jest miejscem debiutu wybitnych twórców polskiej sceny artystycznej. Łączy ona muzykę poważną, jazzową, zespoły muzyczne wszystkich gatunków, wokalistów, tancerzy, teatry, kabarety, interdyscyplinarne grupy twórcze, film, fotografię, performance art, plastyków oraz literatów.


Rozpoczynamy nabór do kolejnych Eliminacji FAMY we Wrocławiu! Czekamy na twórców sztuk wszelakich, osoby błyskotliwe, ambitne, zainteresowane udziałem w profesjonalnym ruchu artystycznym, myślące serio o swojej artystycznej przyszłości, nastawione na rozwój własnych umiejętności oraz konfrontację i współpracę z innymi twórcami.


Na zgłoszenia czekamy do 13 kwietnia!


Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, regulaminem festiwalu oraz do przesyłania zgłoszeń. Wszystkie informacje znajdą państwo pod adresem: www.wroclaw.fama.org.pl

Patronat medialny:
Wywrota


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 kwietnia 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło