Sztuka

wydarzenia organizowane przez Służewski Dom Kultury | Warszawa

Zapraszamy w dniu 7.02.15 ( sobota) o godz. 19:00  do galerii Służewskiego Domu Kultury przy ul. Bacha 15 na  wystawę prac studentów Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie pt. "Struktury wizualne”. Obrazy i grafiki powstały w Pracowni Struktur Wizualnych pod opieką Marka Dzienkiewicza w roku akademickim 2013/2014. Wystawa stanowi podsumowanie wizualizacji związanych z poszukiwaniem form, koloru i podziału płaszczyzny. Ekspozycja potrwa do 4 marca 2015 roku. Wstęp wolny.

 

 

W sobotę 7 lutego 2015 r. o godz. 17:00, w ramach realizowanego w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15 cyklu "Obieżyświat” zapraszamy na spotkanie dla dzieci z podróżnikiem Sebastianem Łabędą. W programie opowieści o egzotycznych wędrówkach i niespodziankach, które czekają na nas gdy zwiedzamy świat. Ponadto pokazy slajdów i wspólne rysowanie. Wstęp wolny.

 

 

Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na niedzielne spotkanie  8 lutego bieżącego roku o godz. 17:00 na spotkanie  i rozmowę o książce „Czasy secondhand” autorstwa dziennikarki Swietłany Aleksijewicz. Poruszane tematy będą dotyczyły między innymi zakresu ingerencji dziennikarza w tekst wywiadu oraz oddawaniu hołdu zwykłemu człowiekowi. Wstęp wolny.

 

 

Scena Służew działająca w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15 zaprasza  w niedzielę ósmego lutego o godz. 17:00 na przedstawienie w wykonaniu Teatru Scena „Cmok” . Będzie to autorska wersja popularnej bajki o smoku, przystosowana do percepcji najmłodszego widza ale jednocześnie otwarta na dojrzałego odbiorcę. Bilety: 10 zł dorośli 5 zł dzieci.

 

 

Zapraszamy w poniedziałek 9 lutego o godz. 19:30 do Kina Dobrego Filmu SDK przy ul. Bacha 15 na projekcję filmu „MÓJ NAJSZCZĘŚLIWSZY DZIEŃ”. Jest to dokument Michała Bukojemskiego opowiadający o Marianie Turskim. Jego fascynująca biografia a szczególnie historia ocalenia z obozu Auschwitz jest punktem wyjścia do ukazania historii Polski. Po projekcji przewidziano dyskusję i spotkanie z twórcami filmu. Wstęp wolny. 


 

Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

ul. J. S. Bacha 15  02-743 Warszawa

tel.: 22 397 72 71; ww.sdk.waw.pl

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 6 lutego 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca