Sztuka

Finał projektu Art Generacje Mokotów / To wszystko było

Zapraszamy na finał międzypokoleniowego projektu Art-Generacje Mokotów – performance „To wszystko było”. Odbędzie się 23 kwietnia o godzinach 18.00 i 19.30 w Domu Zabawy i Kultury DZiK na ulicy Belwederskiej 44a w Warszawie.  

 

Art-Generacje to międzypokoleniowy projekt edukacji kulturalnej, którego uczestnikami są seniorzy, osoby dorosłe i wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 4.  Tematem tegorocznej edycji projektu jest PAMIĘĆ – zbiorowa i indywidualna; rozumiana jako zjawisko ulotne i stałe, jako coś, co często szwankuje i coś, co może być niezawodne.

 

Na kanwie wspomnień, opowieści, zasłyszanych i pogłębionych historii uczestnicy wraz z prowadzącymi stworzyli interaktywny pokaz, który dotyczy ich rozumienia pamięci oraz przywołuje postaci-bohaterów, które chcieliby upamiętnić.  W pokazie pojawią się sceny teatralne, utwory hip-hopowe oraz takie postacie takie jak Jakub Błaszczykowski, Adam Mickiewicz, Maria Skłodowska-Curie oraz „wszystkie babcie świata”. Kim te postacie są dla Igora, Grażyny i Basi? Czy pojawiają się we wspomnieniach Dawida, Kazimierza i Patryka?

 

23 KWIETNIA - PRZYJDŹ/ZOBACZ/ZAPAMIĘTAJ

 

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury po raz czwarty udowadnia, że seniorzy oraz młodzież potrafią i chcą wspólnie działać, tworzyć, poznawać i uczyć się od siebie nawzajem.

 

Opieka merytoryczna, trenerki dramy prowadzące grupę - Maria Depta, Aldona Żejmo-Kudelska

Reżyseria- Jarosław Rebeliński

Oprawa muzyczna – Michał Proceente Kosiorowski

 

Wstęp wolny, prosimy o rezerwację miejsc:  monika.zielinska@dramaway.pl, tel. 505290648

 

Wydarzenie na Facebooku - https://www.facebook.com/events/1566491490134412/

 

Organizatorem projektu jest Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury. Projekt finansowany ze środków Miasta Stołecznego Warszawa.Partnerami projektu są: Dom Zabawy i Kultury DZiK, Dom Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty przy ul. Parkowej, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 przy ul. Dolnej.

od: 23 kwietnia 2018, 18:00
do: 23 kwietnia 2018, 21:00 Dom Zabawy i Kultury DZiK, ul. Belwederska 44a
Warszawa

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 16 kwietnia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca