Sztuka

41. Aukcja Nowej Sztuki w Art in House

Aby przeżyć izolację, polecamy znaleźć ukojenie w sztuce, która zabierze Was w dowolny zakątek globu, a nawet w krainy zupełnie nieznane bez wychodzenia z domu! W piątek 22 maja 2020 o godzinie 19:30 zalicytujcie na 41. Aukcji Nowej Sztuki w Art in House i cieszcie się nowym obrazem lub rzeźbą w swoim otoczeniu.

 

Polecamy licytowanie ONLINE i PRZEZ TELEFON.

 

Katalog 41 Aukcji Nowej Sztuki - tylko w wersji online

Tym razem, nadchodzący katalog będziecie mogli oglądać jedynie w wersji elektronicznej: w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich miłośników sztuki, zachęcamy do ściągnięcia go w wersji pdf, która zachowuje układ papierowej wersji.

 

Delikatny wizerunek kobiecy w wykonaniu Marzeny Machaj zachwyca technicznym mistrzostwem, Joanna Misztal wraca z secesyjną miłośniczką piwonii; Adam Wątor przedstawia żeńską wersję Narcyza a Kamil Stańczak pokazuje swój wiktoriański portret w kosmicznym wydaniu; duże zamieszanie zdążyła już spowodować nowa praca Borysa Fiodorowicza "Matka Boska Wadowicka", który przekonuje, iż nawet Matka Boska nie jest obojętna na słynne papieskie kremówki.

 

Ostatnie strony katalogu przygotowaliśmy z myślą o wielbicielach rzeźb: znajdziecie tu ceramiczny duet akrobatów Marka Zygi; mrocznego, ale jakże miłego nielota Marcina Myśliwca, taniec koni Ewy Jaworskiej; tajemniczego właściciela niebieskiego spojrzenia Arka Szweda; jak zwykle bardzo kobiecy portret Jacka Opały oraz anioła Jacka Sumeradzkiego.

 

#zostańciewdomu, LICYTUJCIE ONLINE i delektujcie się sztuką

_____________________

41. Aukcja Nowej Sztuki

Dom Aukcyjny Art in House

Al. Jerozolimskie 107

02-011 Warszawa

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 kwietnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca