Fotoreportaż z Wywrotowego Końca Lata


  Zdjęcia z Wywrotowego Końca Lata - imprezy organizowanej współnie przez nasz serwis, oraz lokalną gazetę powiatu średzkiego - Roland. (autorem zdjęć jest BartOwl)


  Swojskie wino pozwalało przełamać pierwsze opory.  Koncert Grzesia Góralczyka - Wywrotowcy w skupieniu wsłuchiwali się w teksty jego piosenek...  Wywrotowcy na scenie - po lewej dwa Arki, po prawej MC BrudziLudzi a za nimi skrada się Marysia...  Knajpa 'Pod Kajakiem'- można tu było wypić dobre piwo, o którym kiedyś będzie się śpiewać piosenki :)  Zamiast Herbaty był blue screen...  "Hej, dlaczego umieścili zdjęcie mojego dziadka na tym kartoniku?"  To Szluger. Bez wątpienia to ona.  Sprzęt organizatorów zjazdu pod bezpiecznym, czerwonym parasolem.  Teraz, kiedy zostaliśmy sami, teraz możemy to robić.... na Gazetach, sztandarach... sztandarach... Gazetach!  ...a na koniec - stanowisko dowodzenia głównego kierowcy Wywroty.

  Redakcja

  Redakcja

  19 lat z Internetu
  7053 artykuły 1720 tekstów 11 nagrań 3 komentarze 7 postów 435 tekstów piosenek
  Wywrota.pl to interdyscyplinarny serwis społecznościowy zajmujący się kulturą. Jest jednym z pierwszych portali kulturalnych w polskim Internecie – działa od 1998 roku. W tym czasie otrzymał wiele prestiżowych nagród, m.in.: Papierowy Ekran…


  Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
   
  Schumi. 5 grudnia 2002, 10:58
  Chce się wywrócic z wami!!
  rss
  przysłano: 5 września 2002

  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
  Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

  Zgłoś obraźliwą treść

  Uzasadnij swoje zgłoszenie.

  wpisz wiadomość


  lub tradycyjnie
  login lub email
  hasło