Film

Najstraszniejsza noc w roku z Planet Cinema

Zjawiska paranormalne, nawiedzone domy i opętani ludzie to przerażający repertuar czekający na amatorów horrorów w pierwsze Halloween w Planet Cinema w Ełku. Nie zabraknie także konkursów na najstraszniejszy strój czy dynię.

 

W tegoroczne Halloween Planet Cinema w Ełku po raz pierwszy zaprasza na przerażający nocny maraton filmowy rozpoczynający się w piątek o nietypowej godzinie: 23.59. Kino przygotowało repertuar składający się z trzech filmów. Pierwszy z nich to Diabelska plansza Ouija, w którym bohaterzy po śmierci swojej koleżanki nawiązują kontakt z duchami. Reżyserem produkcji jest Stiles White, scenarzysta takich hitów, jak: Boogeyman (2005) i Zapowiedź (2009). Kolejny film Obecność, oparta na prawdziwej historii opowieść o parze badaczy zjawisk paranormalnych Edwardzie i Lorraine Warren. Małżeństwo zostaje poproszone o pomoc przez rodzinę, której dom jest nawiedzony przez demona. Ostatni film, który będzie moża zobaczyć tej nocy to Annabelle. Film inspirowany, podobnie jak Obecność, dokonaniami Eda i Loreine Warrenów. Mia dostaje od męża lalkę, która po napadzie na ich dom zostaje opętana. Mimo przeprowadzki kłopoty podążają za nimi.

 

- Celtyccy druidzi wierzyli, że w noc z 31 października na 1 listopada dusze zmarłych są najaktywniejsze i z łatwością mogą przenikać do świata żywych. Złe duchy odstraszano, przywdziewając przerażające maski - mówi Tomasz Brodowski, dyrektor kina Planet Cinema w Ełku. - Choć nie jest to polska tradycja, ludzie chcą odczuć dreszczyk emocji, jaki towarzyszył dawnym kulturom. Podczas filmów prezentowanych w ramach maratonu na pewno będą mieli ku temu okazję.

 

Klasyczne horrory to nie wszystko, czego widzowie Planet Cinema mogą spodziewać się tego wieczoru. Na amatorów grozy czekają także konkursy z nagrodami. Konkursy na najlepszy kostium oraz najstraszniejszą dynię rozpoczną się już godzinę przed seansem, pojawią się także w przerwach między filmami. Cena biletu na noc filmową to 32 złote. W skład karnetu wchodzą trzy seanse. Nie obowiązuje podział na bilety normalne i ulgowe oraz sprzedaż internetowa. Bilety nabyć można jedynie bezpośrednio w kasie kinowej. Obowiązuje także ograniczenie wiekowe: od 15 lat.

 

O Planet Cinema Ełk:

Otwarte w sierpniu 2014 kino znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym „Brama Mazur”. Cztery klimatyzowane sale zaopatrzone w cyfrowe projektory i nagłośnienie oferują komfortowe warunki oraz seanse w najlepszej jakości. System sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu.

 

Więcej informacji:

Strona Internetowa

FB Planet Cinema Ełk

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 pazdziernika 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca