Film

Największe filmowe hity na święta

Święta to okres miłości i spędzania czasu w gronie najbliższych osób. Ludzie często czekają z utęsknieniem na ten niezwykły okres. Można powiedzieć, że wielu z nas przybiera podczas jego trwania inne twarze. Tutaj spore znacznie ma klimat, który towarzyszy świętom. Jego częścią są też świąteczne filmy.

 

Kevin sam w domu

Seria filmów, które zna praktycznie każdy. Nawet osoby, które nie przepadają za świętami dobrze wiedzą, o czym opowiadają te produkcje. Filmy świąteczne dla dzieci o Kevinie i jego przygodach są już klasyką w święta. Wiele osób twierdzi, że bez tych filmów święta nie mają sensu. Na pewno jest to ciekawe stwierdzenie, jeżeli popatrzy się na fabułę tych produkcji. W okresie świątecznym rodzina przez przypadek zostawia Kevina samego w domu. Chłopak jednak nie jest z tego powodu niezadowolony. Bawi się i korzysta z wolności od rodziców. Jednak wiele zmienia się kiedy opuszczonym domem zaczynają się interesować włamywacze. Chłopiec postanawia stawić i czoła. Tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa. Jest to opowieść o bardzo humorystycznym wydźwięku. Sami włamywacze są raczej niezdarni i kiedy pojawiają się na ekranie - widz już zaczyna im współczuć. Taka to właśnie jest produkcja. Filmy o Kevinie są bardzo luźne i dlatego dobrze współgrają z rodzinną atmosferą, kiedy lecą sobie w tyle podczas rozdawania prezentów. Wielbicieli Kevina jest wielu i podczas tych świąt na pewno oglądalność znowu będzie wysoka, jak praktycznie co roku. Kiedy mówi się o filmach świątecznych, to trzeba zawsze wspomnieć o Kevinie. To produkcje, które każdemu z nas kojarzą się z tym okresem. Dobra zabawa gwarantowana, nawet podczas kolejnego z rzędu oglądania. Warto o tym pamiętać. Jest to też film o świętach, który może śmiało oglądać każdy nawet najmłodszy widz.

Listy do M.

Teraz coś bardziej dla fanów polskich produkcji. Seria filmów świątecznych "Listy do M". to produkcje opowiadające o życiu kilku bohaterów w okresie świątecznym. Każdy z nich posiada swoją historię i oddzielne kłopoty. Największą uwagę przykuwa tutaj postać, którą gra Tomasz Karolak. Jest on najbardziej barwną osobą na planie i widać to od razu. Są to typowe polskie filmy świąteczne. Jednak tutaj nie prezentują się one tandetnie i seans jest przyjemny. Są to filmy skierowane na luźne zimowe wieczory spędzane w gronie rodzinnym. Każdy fan kina świątecznego powinien być tutaj zadowolony. Nie można spodziewać się tutaj roli, która będzie nominowana do Oskara. Pomimo tego warto jest się zainteresować tą serią. Jeżeli chodzi o nasze kino rodzinne, to tutaj mamy zdecydowaną czołówkę. Ta seria filmów zachwyciła wielu Polaków. Mamy tutaj powód do dumy. Są to produkcje, które nie odbiegają niczym, od tych zagranicznych. Dobrze jest zaznaczyć, że seria trwa już od wielu lat. W wielu domach tradycją jest oglądanie tych filmów. Na pewno będzie to lepsze propozycja, niż oglądanie wielu obecnie wychodzących produkcji filmowych, których jakość pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Randki Od Święta

Filmy świąteczne znajdziemy też na Netflix. "Randki Od Święta" to komedia romantyczna, która dzieje się w czasie świąt. Mamy tutaj dużo ciekawych aspektów humorystycznych i dość przystępną opowieść. Miłość gra tutaj pierwsze skrzypce. Na pewno jest to produkcja skierowana głównie do płci pięknej. Warto sprawdzić, co do zaoferowania ma Netflix na te święta. Filmy o świętach to obecnie bardzo często pojawiające się tam produkcje. Wymieniony wyżej tytuł jest jednym z nich i pod względem swojej jakość jest na przystępnym poziomie. Nie można wymagać zbyt wiele od kina dla całej rodziny. "Randki Od Święta" posiada też sporo wątków romantycznych. Mamy tutaj motyw związku i budowania relacji. Jest to bardzo ciekawe ze strony widza, który lubi tego typu tematykę. Widać tutaj poziom produkcyjny. Wizualnie jest to bardzo przyjemne widowisko na telewizorze.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 grudnia 2021 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca