Film

Roseanne będzie wspierać Trumpa

Roseanne Barr zapowiedziała, że jej bohaterka w nadchodzącej odsłonie reaktywowanego serialu "Roseanne" będzie popierać Donalda Trumpa.
- Zawsze starałam się prezentować realistyczny portret amerykańskiej klasy pracującej, a prawda jest taka, że klasa pracująca głosowała na Trumpa - wyjaśnia aktorka.

Przypomnijmy, że bohaterami "Roseanne" są członkowie niezamożnej, mieszkającej w małym miasteczku wielodzietnej rodziny.

Cykl, który wznowiono po wieloletniej przerwie, rozpocznie się specjalnym, godzinnym odcinkiem. Będzie go można zobaczyć po raz pierwszy 27 marca. Łącznie widzowie otrzymają 9 epizodów, które nakręcono w Studio City w Kalifornii.

Do swych ról wraca cała obsada, co oznacza, że na ekranie pojawią się Roseanne Barr jako Roseanne Conner, John Goodman jako Dan Conner, Laurie Metcalf jako Jackie Harris, Lecy Goranson jako Becky Conner-Healy, Sara Gilbert jako Darlene Conner, Michael Fishman jako D.J. Conner, Emma Kenney jako Harris Conner-Healy, Ames McNamara jako Mark Conner-Healy i Jayden Rey jako Mary Conner. Sarah Chalke, która wcieliła się w Becky w późniejszych sezonach, też otrzymała angaż.

Prywatnie Roseanne Barr otwarcie przyznaje się do popierania Donalda Trumpa i Republikanów.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 11 stycznia 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca