Muzyka

Jesienna trasa koncertowa Renaty Przemyk

Renata Przemyk jest jedną z artystek, które od lat konsekwentnie podążają własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.

Jesień dla tej niezwykłej artystki będzie bardzo intensywna pod względem koncertowym, a to na pewno cieszy wielu jej fanów, którzy będą mogli zobaczyć koncerty Renaty Przemyk z projektem Akustik Trio w następujących miastach:

 

20.09.13 - Ustroń [akustik trio]

21.09.13 - Głogów [akustik trio]

22.09.13 - Katowice [akustik tro]

26.09.13 - Giżycko [akustik trio]

27.09.13 - Olsztyn [akustik trio]

28.09.13 - Bartoszyce [akustik trio]

29.09.13 - Ełk [akustik trio]

12.10.13 - Ostrołęka [akustik trio]

13.10.13 - Warszawa [akustik trio]

17.10.13 - Konstantynów Łódzki [akustik trio]

 

Renacie Przemyk towarzyszą na basie i gitarze akustycznej świetni instrumentaliści: Błażej Chochorowski i Maciej Mąka. Pamiętajmy jednak, że Akustik Trio to nie tylko dźwięk gitar, to również pojawiające się dzwonki tybetańskie, cymbałki czy darbuka, które swoim brzmieniem przydają magii powstającym improwizacjom. Klimat koncertów jest bardzo intymny, a granica między artystką i publicznością ulega zatarciu, co zapewnia niezwykłe doznania dla duszy i ucha.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca