Literatura

Czytam to - nowy program literacki

W czwartek 11 września ruszyliśmy z cyklem Czytam to – wideoblogiem, w którym Robert Kasprzycki wybiera, recenzuje i poleca nasze książki. Do obejrzenia na kanale Youtube Wydawnictwa Literackiego.

 

O nowym, świeżym cyklu internetowo-telewizyjnym myśleliśmy od dłuższego czasu. Będzie to w naszym zamyśle pierwszy cykliczny program o książkach produkowany przez wydawnictwo i zamieszczany w portalu YouTube. Chcemy oddać ster w ręce kogoś, kto zna się na książkach i potrafi o nich zajmująco opowiadać. Reguły gry są proste: My dajemy ekipę, światło i dźwięk, Księgarnia Pod Globusem – scenografię, a prowadzący wybiera sobie najsmakowitsze – jego zdaniem – kąski spośród naszych nowości i opowiada. Kiedy można – poleca, kiedy trzeba, nie szczędzi nam gorzkich słów.

Najdłużej zastanawialiśmy się nad osobą prowadzącego, wreszcie wybór padł na Roberta Kasprzyckiego – znanego muzyka, autora tekstów, kompozytora, polonistę, felietonistę i ironistę. Robert na szczęście nie odmówił i co dwa tygodnie specjalnie dla widzów naszej Telewizji Literackiej prezentuje się jako znawca i smakosz literatury. Czytam to - pięć minut, trzy książki. Co dwa tygodnie w czwartek – nowy odcinek. Zapraszamy do ogladania, udostępniania i komentowania! Wystarczy kliknąć: https://www.youtube.com/watch?v=CoZvU_kur3E  

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca