Wywrota

Salon piękności jak salon kulturalny!

 

Piękno bez granic

 

Salon piękności jak salon kulturalny. Milek Design otworzył kolejny salon, w którym oprócz najwyższej jakości usług fryzjerskich i opieki doświadczonych stylistów odbywają się wydarzenia kulturalne, wystawy, spotkania, a także działa księgarnia i kawiarnia.

 

Piękna fryzura, kawa i dobra książka w jednym miejscu? – teraz to możliwe w stylowym salonie fryzjerskim Milek Design, przy ul. Tamka 29. Nowe zagłębie kobiecego piękna połączone z kawiarnią i księgarnią tworzy jedyne miejsce w Polsce, gdzie wydarzenia artystyczne, kulturalne oraz literatura odgrywają tak ważną rolę.

 

„Każdego dnia chcemy wydobywać z naszych klientek to co najpiękniejsze. Dlatego oferujemy im nie tylko oddanie się w ręce najlepszych profesjonalistów, ale również dostęp do nowości wydawniczych oraz wydarzeń kulturalnych. Wierzymy, że nasze działania pozwolą każdej kobiecie podkreślić jej piękno – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne” – mówią zgodnie właściciele Milek Design, Katarzyna Poniatowska-Miłek i Dariusz Miłek.

 

Ten niezwykły duet, stojący za sukcesem już trzech salonów Milek Design od lat konsekwentnie angażuje się w działania kulturalne i artystyczne. Styliści Milek Design byli m.in. partnerami festiwalu Sieradz Open Hair współtworząc niezwykłe stylizacje inspirowane sztuką Antoine’a Cierplikowskiego, współpracują z aktorkami, dziennikarkami, muzykami, współdziałają z projektantami mody, specjalizują się w metamorfozach i stylizują sesje zdjęciowe.

 

„Wierzymy, że fryzjerstwo to sztuka. Dlatego cieszymy się, że możemy wspierać innowacyjny koncept salonów Milek Design, który pozwala zmieniać oblicze salonu fryzjerskiego, które staje się miejsce wydarzeń kulturalnych, w których styliści stają się są przewodnikami zarówno po świecie urody jak i kultury.” - przekonuje Magdalena Wieczorek reprezentująca markę Schwarzkopf Professional, partnera wspierającego Milek Design.

 

W stylowej retro przestrzeni salonu przy Hożej 40 w Warszawie oraz nowo otwartym, nowoczesnym salonie, przy ul. Tamka 29 w autorskiej księgarni Oficyny Wydawniczej Wilk&Król na klientki czekają pięknie wydane książki wraz ze specjalnym rabatem. Dodatkowo we wszystkich salonach klienci mogą korzystać także z książek i gazet w pierwszych w Polsce fryzjerskich czytelniach.

 

 

Marka Milek Design chętnie angażuje się w działania wspierające czytanie, organizując wydarzenia literackie oraz biorąc udział w akcjach na rzecz czytelnictwa.
Do swoich salonów zapraszają miłośników piękna, dobrego smaku i literatury, którzy w czasie takich spotkań jak retro wieczór pasjonatów sztuki i kuchni w ramach projektu „Przystawka z kultury”, promocja książki szwedzkiej pisarki Anny Jansson „Salon d’amour”. czy w czasie wiosennej kampanii „Czytanie dodaje urody”, przekonują się, że kupowanie i czytanie książek, nie mniej niż modne cięcie i świeży kolor, mogą nas upiększyć.

 

Od czterech lat salony Milek Design są również partnerem satelickim Big Book Festival – międzynarodowego festiwalu czytania w Warszawie. W ramach każdej edycji wydarzenia salon przygotowuje dla swoich klientów wyjątkowe atrakcje. Tegoroczna edycja Dużego Festiwalu Książki splotła się z otwarciem nowej lokalizacji salonu Milek Design, przy ul. Tamka 29. Inauguracją tego wydarzenia był specjalny wieczór poświęcony Marilyn Monroe, w ramach którego aktorki – Monika Dryl oraz Aleksandra Hamkało interpretowały fragmenty książki o ikonie kina „Ostatnie seanse”.

 

Jesienią właściciele salonu planują kolejne kulturalne atrakcje. W pięknej przestrzeni Milek Design, przy ul. Tamka 29 będzie można obejrzeć wyjątkowy wernisaż fotografii Wujaszka Liestyle „Włosy, książka, kawa” oraz pokaz zdjęć niezwykłego projektu fotograficznego „Pokaż mi, jaka masz fryzurę, a powiem Ci, jak wygląda twój pies”, prezentującego psy i ich właścicieli w podobnych stylizacjach.

 

Odwiedź salony Milek Design:

www.milekdesign.pl

Pl. Dąbrowskiego | Hoża 40 | Tamka 29

Partnerem wspierającym Milek Design jest Schwarzkopf Professional.

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 września 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca