Kulturalny spacer z dzieckim (BAW) - biblioteki

BAW w bibliotece!

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Masz ochotę wyrwać się na chwilę z zaklętego kręgu dom-lekarz-spożywczak-apteka? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!
„BAW! Baby Art Walk” to wspólne spacery i odwiedziny w wrocławskich instytucjach kultury, galeriach, muzach etc. oraz spotkania z artystami lub oprowadzania kuratorskie po aktualnych wystawach. Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkania ze sztuką. Razem będziemy zwiedzać wystawy, dyskutować o współczesnych problemach, a czasem po prostu pójdziemy na kawę i pogadamy o wesołym losie rodzica.


Ponieważ zbliża się jesień, dni są coraz krótsze i robi się chłodno, pora wrócić pod dach. Dlatego podczas kolejnych BAWów zajrzymy do dwóch flii Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu – jednych z najbardziej przyjaznych dzieciom miejsc we Wrocławiu!

12 października (środa) godz. 11:00 odwiedzimy
Miejską Bibliotekę Publiczną we Wrocławiu Filię nr 42 (ul. Serbska 5a). Zapraszamy do odwiedzin w nowoczesnej i przyjaznej bibliotece, mieszczącej się przy Centrum Kultury Agora. W programie spacer po Różance, zwiedzanie Centrum Kultury, zajęcia dla dużych i małych wśród książek dla dzieci oraz rozmowa o specjalnie przygotowanym programie zatytułowanym „Na dobry początek”.

Kolejny BAW odbędzie się 23 listopada (środa) o godz. 11:00 w
Miejskiej Bibliotece Publicznej, Filii nr 29 (ul. M. Reja 1).
Zapraszamy do odwiedzin w gościnnych progach biblioteki nr 29. W planach zwiedzanie biblioteki, zapoznanie z księgozbiorem, programem dla rodziców i dzieci oraz mała, warsztatowa niespodzianka.

 

Spacery „BAW! Baby Art Walk” odbywają się w miejscach, do których można dotrzeć z wózkiem, są wolne od samochodów i chodzące dziecko będzie mogło w okolicy bezpiecznie pobiegać.

Organizatorem wydarzenia jest wrocławska Fundacja ART TRANSPARENT. Zachęcamy do śledzenia harmonogramu wydarzeń na stronie: www.arttransparent.org oraz na FB (Fundacja Art Transparent).

 

 

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 pazdziernika 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło