Wywrota

Profil na portalu randkowym - jak powinien wyglądać?

Portale randkowe z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Spora część ludzi korzysta wyłącznie z aplikacji randkowych, gdy chce poznać kogoś nowego. Niestety wiele osób ma problem podczas zakładania profilu - nie wiedzą jakie zdjęcia wybrać, jaki opis dodać, nie mówiąc już co napisać w pierwszej wiadomości.

Znane portale i aplikacje randkowe

W sieci spotkać możemy mnóstwo portali randkowych. Te najbardziej znane to Tinder, Badoo czy Sympatia.

Badoo jest portalem randkowym, jednak posiada również swoją własną aplikację mobilną, która ułatwia przeglądanie strony. Badoo istnieje od 2006 roku i dostarcza swe usługi w ponad 180 krajach - jest tym samym największą społecznością randkową na świecie. Ponadto serwis posiada ponad 350 milionów zarejestrowanych użytkowników. Niektóre funkcje są dostępne dopiero po opłaceniu abonamentu, jednak rejestracja na portalu jest całkowicie darmowa. Więcej na ten temat poczytaj tutaj.
 Najświeższe nowinki od twórców Badoo znajdziesz na Twitterze.

Tinder z kolei to najpopularniejsza randkowa aplikacja na świecie. Użytkownicy łączą się w pary. Para powstaje dopiero wtedy, gdy oboje użytkowników wybierze się nawzajem. Możemy komunikować się tylko z osobami, z którymi zostaliśmy połączeni w pary. Tinder posiada także opcje dostępne po wykupieniu abonamentu, jednak założenie konta jest całkowicie darmowe. Więcej o działaniu algorytmu aplikacji na blogu Tindera.

Sympatia - polski portal randkowy, który cieszy się dużą popularnością, posiada prawie 6 milionów zarejestrowanych użytkowników. Sympatia to prosty portal, który działa na podobnej zasadzie co Badoo. Oczywiście portal posiada również aplikację mobilną, która umożliwia znacznie prostsze korzystanie z całego systemu na urządzeniach mobilnych.

Jak powinien wyglądać profil na portalu randkowym?

Zdecydowanie częściej kłopoty ze stworzeniem dobrego profilu mają mężczyźni. Kobiety, mimo słabszych jakościowo zdjęć i braku opisu dostają regularnie wiele wiadomości i objawy zainteresowania panów. To oczywiście normalne. Jednak mężczyźni mogą zadbać o kilka spraw, które pomogą im w zainteresowaniu płci pięknej.

Po pierwsze zdjęcia powinny być dobrej jakości i najlepiej wykonywane na zewnątrz. Światło dzienne pozwala na uzyskanie dużo lepszych rezultatów, niż sztuczne oświetlenie w domu. Niestety na portalach randkowych najczęściej można spotkać mężczyzn, którzy niezbyt wysilają się przy robieniu zdjęć. Najczęściej zdjęcie wykonują pod złym światłem, w tle widać bałagan, a delikwent korzysta z przedniego aparatu robiąc tzw. selfie. Takich praktyk powinniśmy się wystrzegać, jeśli chcemy, aby nasz profil przyciągnął kobiety.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku zdjęć ze znajomymi lub innymi kobietami. Zdjęcia na portalu randkowym powinny pokazywać nas samych. Często dochodzi potem do sytuacji, gdy kobieta musi zgadywać, który z panów na zdjęciu to my. Zresztą ten punkt tyczy się również kobiet, które bardzo lubią stosować podobne zagrania.

Opis nie jest tak samo ważny jak zdjęcia. Wszyscy najpierw zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny, a dopiero potem czytają opis i chcą się dowiedzieć co stoi za ładnym opakowaniem. Dlatego też opis powinien krótko opisywać to, kim jesteśmy i czego właściwie szukamy na danym portalu randkowym.

Niezależnie od tego czy wybierzesz Badoo, Tindera czy inny portal randkowy - musisz przestrzegać podstawowych zasad, aby osiągnąć zamierzone rezultaty.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: 777
przysłano: 6 maja 2019 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca