Wakacje Polaków w Polsce

Choć najczęściej Polacy kiedy już mają możliwość wyjechania na urlop, wolą wyjechać za granicę – tłumacząc to lepszymi cenami, lepszą pogodą, poznaniem świata, lepszą zabawą, nowymi doświadczeniami... Nadal jednak są tacy, którzy wakacje wolą spędzać w rodzimym kraju. Móc wszędzie bez problemu się „dogadać” - bez jakichkolwiek barier językowych. Chcą odpocząć w miejscu, gdzie mogą poznać nowych znajomych. Głównie starsze osoby (po 45 roku życia) wybierają wakacje w kraju. Oczywiście nie jest to regułą, bo znajdą się tacy, którzy mają po 80 lat i od minimum 40 zwiedzają świat, każdego roku będąc gdzie indziej ;)

Jeśli jednak już decydujemy się na wakacje w kraju – to gdzie?

Zobacz również: https://pornopolska.pl/seks-wedlug-polakow/

Chcemy Wam pokazać, że nie tylko Nasz Bałtyk, Zakopane czy Kraków są miejscami godnymi oglądania... ;)

 

Oto miejsca, gdzie chętnie jeżdżą Polacy, a wcale nie jest to takie oczywiste!

 

Pojezierze Suwalskie - krystaliczne jeziora, przepiękne tereny leśne, malownicze pola, rzeki, bagna, łąki... To i wiele więcej znajdziecie w Suwalskim Parku Krajobrazowym. Krajobraz polodowcowy to największa atrakcja parku. Chlubą jest nie tylko Hańcza - najgłębsze w Polsce jezioro, ale również bardzo unikatowa flora i fauna, gdzie znajdziecie wiele zagrożonych wyginięciem gatunków - będących oczywiście pod ochroną!

 

Nie tylko lasy tutaj możecie zobaczyć. Znajdziecie tu również przepiękne zabytki - kościół w Jeleniewie, kapliczkę w Smolnikach, zabytkowe cmentarze kilku różnych religii, zabytkowe młyny.

 

Polacy, którzy zmęczeni są tłumem ludzi, miastem, zabytkami i chcą uciec na łono natury... Wybierają często wyjazd nad Biebrzę. To największy bagienny obszar Polski. Mokradła, dzikie jeziora, gąszcze lasów, to największe atrakcje turystyczne w naszym kraju i to nie tylko dla samych Polaków. Zjeżdżają się tutaj turyści z całego niemal świata. Spływ kajakiem (nawet dla amatorów) albo tratwą flisacką, to ogromna rozrywka dla każdego - w każdym wieku. Co ciekawe - możesz udać się tutaj na kilkugodzinny spływ, ale jeśli chcesz, możesz zapisać się na spływ kilkudniowy!

 

Ci Polacy, którzy uwielbiają spędzać aktywnie czas zostając w Polsce, coraz częściej wybierają Spałę. Spała położona jest nad Pilicą, na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego. To właśnie tu, znajduje się centralny ośrodek Sportu, który jest jednym z najbardziej znanych w całej Europie. Siłownie, hale sportowe, korty, baseny, hotele, gabinety odnowy biologicznej... Wrócicie o kilka lat młodsi!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 27 listopada 2018 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło