Literatura

Konferencja „Poezja w Sieci”,

Stowarzyszenie Pisarzy Polskich i Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji Poezja w Sieci


Konferencja odbędzie się 9-10 maja 2011 roku w ramach "Wokół Poezji" w Śródmiejskim Ośrodku Kultury, ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków.

Interesuje nas zagadnienie rozwoju poezji w Internecie, jak poeci wykorzystują nowo powstające narzędzia internetowe, jak badane medium wpływa na kształt poezji, na formowanie się życia literackiego.

 

Chętnych do wygłoszenia referatu prosimy o przesłanie zgłoszeń, wypełnionych według wzoru zamieszczonego w załączniku, do 20 kwietnia 2011 roku na adres: akosciuszko@lamelli.com.pl. Organizatorzy konferencji zastrzegają sobie prawo do ostatecznej decyzji o zakwalifikowaniu tekstu wystąpienia i jego opublikowaniu w tomie pokonferencyjnym. Ostateczny plan Konferencji ukaże się na początku maja.

 

Wpisowe na konferencję (dot. tylko referentów) wynosi 100 zł. Do 27 kwietnia 2011 r. wybranych uczestników poprosimy o wpłacenie wymaganej opłaty konferencyjnej, która zostanie przeznaczona na sfinansowanie tomu pokonferencyjnego. Uczestnicy Konferencji otrzymają pisemne potwierdzenie udziału. Organizatorzy konferencji nie zapewniają wyżywienia i noclegu.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: akosciuszko@lamelli.com.pl lub pod numer telefonu: (0-12) 422-19-55.


Komitet Organizacyjny:
Anna Gregorczyk (ŚOK)
Aneta Kielan (KM SPP)
Michał Zabłocki (SPP)

 

KARTA ZGŁOSZENIOWA : http://lamelli.com.pl/podstrona.php?str=konferencja-poezja-w-sieci

od: 9 maja 2011
do: 10 maja 2011 W Śródmiejskim Ośrodku Kultury, ul. Mikołajska 2, 31-027 Kraków.

przysłano: 23 pazdziernika 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca