Sztuka

Rusza Prototyp.pl - Platforma wyrobów unikatowych

Tworzysz przy pomocy swoich rąk jedyne w swoim rodzaju maskotki, biżuterię, obrazy czy inne mniej lub bardziej artystyczne przedmioty? Sądzisz, że ktoś chciałby je od Ciebie kupić ale nie wiesz jak dotrzeć do klientów?Chcesz zdobyć coś wyjątkowego dla siebie lub Twoich bliskich?

Prototyp.pl to pierwsza platforma handlowa skierowana do wszystkich uzdolnionych manualnie oraz do tych, co cenią sobie estetyczne i jedyne w swoim rodzaju przedmioty. Platforma jest miejscem, które oferuje możliwość integracji Twórców, prezentacji prac, sprzedaży własnych wyrobów oraz bezpieczny zakup unikatowych przedmiotów. Pomysł jest prosty i praktyczny - autorzy strony stworzyli miejsce, w którym Twórca produkujący unikatowe wyroby w detalicznych ilościach będzie mógł, bez dużej inwestycji w stronę internetową lub sklep, zaistnieć na rynku.

Zakładając sobie teraz konto z możliwością wystawiania przedmiotów nic nie płacisz. Chcąc jedynie kupować przedmioty również nic nie płacisz, a do dnia 03.03.2008 jako Twórca masz możliwość (bez dodatkowych opłat) wystawić do 20 wyrobów, za których sprzedaż nie zapłacisz prowizji. Oferujemy bezpieczne miejsce handlu i promocji swoich zdolności artystycznych.

Zobacz co ludzie potrafią zrobić samymi tylko rękoma, a może odnajdziesz w sobie talent do podobnych prac.
Codziennie dołączają do nas nowi Twórcy i codziennie staramy się by serwis Prototyp.pl był coraz lepszy.


Przekonaj się sam i odwiedź www.prototyp.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 18 lutego 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca