Sztuka

Konkursy graficzne

 

Koszulka Dnia Szkoły bez Przemocy

 

6 czerwca po raz kolejny obchodzić będziemy Dzień Szkoły Bez Przemocy. Tysiące polskich szkół organizuje w tym dniu happeningi, marsze, koncerty, spektakle i debaty. Z tej okazji zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie na projekt koszulki promującej Dzień Szkoły bez Przemocy.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze wszystkich polskich szkół - także tych, które nie przystąpiły do V edycji programu „Szkoła bez przemocy”.

Konkurs odbywa się w trzech kategorii wiekowych:
- szkoły podstawowe,
- gimnazja
- szkoły ponadgimnazjalne.

Prace konkursowe powinny zostać stworzone w jednym z dwóch formatów: A4 (210x297mm/2480x3425pxl) lub 30x30cm (300x300mm/3543x3543pxl)

Projekty mogą być zaprezentowane w dowolnej technice plastycznej lub graficznej. Projektami mogą być obrazy, rysunki, projekty graficzne, kolaże przekazane w postaci plików graficznych na płycie CD lub DVD w formatach TIFF, JPG, BTM lub PDF.

Na projekty czekamy do 29 kwietnia br. Decyduje data stempla pocztowego.

Projekty oceni Jury w składzie:
• Marta Dahlig – artystka, grafik,
• przedstawiciele Organizatorów Programu,
• przedstawiciel Biura Programu.

Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej programu „Szkoła bez przemocy” do 16 maja 2011 r.

W każdej z kategorii wiekowej przyznana zostanie jedna nagroda główna. Nagrodami głównymi w konkursie są tablety graficzne. Zwycięzcy otrzymają także koszulki z własnymi projektami.

Ponadto spośród trzech zwycięskich projektów wybierzemy zdobywcę grand prix, którego koszulki będą oficjalnie promowały Dzień Szkoły Bez Przemocy.

Szczegółowe informacje o Konkursie znajdują się na stronie Programu (link poniżej).

Strona z konkursem: 

 szkolabezprzemocy.pl


Logo dla Szekspira!

 

 

Gdański Teatr Szekspirowski ogłasza dwa otwarte konkursy na logo Festiwalu Szekspirowskiego i Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Projekty powinny nawiązywać do charakteru instytucji i festiwalu, być łatwe do rozpoznania i zapamiętania, czytelne w wersji zarówno czarno-białej jak i kolorowej. Logo ma zawierać znak graficzny oraz nazwę i być przygotowane w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Konkurs jest otwarty, skierowany do twórców, studentów oraz absolwentów szkół artystycznych w Polsce. Zgłaszane projekty należy dostarczyć do siedziby organizatora najpóźniej do dnia 16 maja 2011. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone 23 maja 2011 na stronie internetowej organizatora.

Zwycięzca każdego z konkursów otrzyma nagrodę w wysokości 2 500,00 zł brutto.

Regulamin konkursu na logo Festiwalu Szekspirowskiego
Regulamin konkursu na logo Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego

Strona z konkursem: 

 Logo dla Szekspira!

Plakat z okazji 110 lat firmy Gedeon Richter

  

Gedeon Richter Marketing Polska sp. z o.o. organizuje konkurs na plakat z okazji 110 lat firmy Gedeon Richter. Do zdobycia wysokie nagrody pieniężne.

Konkurs skierowany jest do artystów grafików, studentów, absolwentów uczelni artystycznych w Polsce.

Uczestnik Konkursu zgłasza do udziału w konkursie plakat (w formie wydruku i w formie pliku elektronicznego) o tematyce zgodnej z tytułem konkursu. Projekt powinien zawierać obowiązujący znak graficzny firmy Gedeon Richter. Obowiązujący znak graficzny oraz informacje na temat działalności firmy Gedeon Richter dostępne są na stronie Organizatora (www.gedeonrichter.pl, www.polfagrodzisk.pl) oraz w siedzibie KreacjaPro.

W projekcie można użyć zarówno fotografii, malarstwa, jak i technik cyfrowych.

Prace z dopiskiem „PLAKAT” należy przesyłać na adres: KreacjaPro Andrzej Pągowski, ul. Lektykarska 4c lok. 3, 01-687 Warszawa za pomocą poczty lub firm kurierskich albo dostarczać je osobiście. W każdym przypadku decyduje termin faktycznego wpłynięcia pracy do siedziby KreacjaPro. Ostateczny termin nadsyłania prac upływa z dniem 16 maja 2011r.

W konkursie przewidziano następujące nagrody pieniężne:
a) za zajęcie pierwszego miejsca – 7.000 złotych
b) za zajęcie drugiego miejsca – 4.000 złotych
c) za zajęcie trzeciego miejsca – 2.000 złotych
d) 4 wyróżnienia

* Regulamin konkursu

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 29 pazdziernika 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca