Sztuka

Zaproszemie na wernisaż online


Artpub Galeria zaprasza w piątek 17.02.12 o godz 20:30 na stronę http://artpubgaleria.blogs​pot.com/ na kolejny wernisaż online. Tym razem proponujemy wystawę poetycko-malarską. Wiersze Izy Drzewieckiej i obrazy Waldka Jarosza (^waldemar, waljarosz).

 

Iza Drzewiecka - urodziła się i mieszka w Katowicach. Ukończyła filozofię na WNS Uniwersytetu Śląskiego, gdzie, jak twierdzi najciekawszym miejscem dysput był bufet potocznie zwany "Chlewem". Drukiem debiutowała w Migotaniach Przejaśnieniach (4 2010). Publikowała również w Szafie oraz na portalach literackich. Pisze, bo lubi.

 

Waldemar Jarosz - urodził się dawno temu w pięknej podwarszawskiej wsi Złotokłos. Ukończył studia Artystyczno- Pedagogiczne na WSP w Częstochowie . Obecnie mieszka i tworzy w Koszalinie, bierze czynny udział w wystawach zbiorowych, wystawia też indywidualnie w galeriach miasta i regionu. Kilka lat temu założył grupę twórczą Group 4 i organizuje wystawy członków grupy. Organizuje też plenery oraz wystawy dla zdolnej młodzieży i dzieci. Jest członkiem portali artystycznych, organizuje plenery dla artystów tam poznanych. Twórczość to głównie malarstwo olejne, pastel olejny czasem akwarela, gwasz, rysunek, collage. Należy do Zespołu Pracy Twórczej plastyki w Koszalinie oraz ZAP w Pile.


Ulubionymi tematami są: postać ludzka, zwierzęta, krajobrazy, portrety. Tworzy cykle prac, by zgłębić nurtujący go problem plastyczny. Tak powstały cykle: Gęby, Zwierzę, Podwórka, Jestem kobietą, Abstrakt,Końskie wariacje!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca