Sztuka

Mały Silos - pierwsze uliczne targi designu dla dzieci w Katowicach

Mały Silos jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. To pierwsze uliczne targi designu dla dzieci w Katowicach. Oferta wystawiennicza będzie różnorodna – do udziału zaproszono m.in. projektantów mody i gadżetów, dekoratorów wnętrz i handmakerów oraz wydawnictwa, a także wszystkich, którzy swoją twórczość adresują do najmłodszego pokolenia. 

- Chcemy stworzyć platformę, na której zaprezentować się będą mogli twórcy ciekawego i innowacyjnego designu dla dzieci, bo mamy świadomość, że mądre zabawki, gadżety i funkcjonalne akcesoria sprawią, że dzieciństwo będzie okresem beztroski i szaleństwa, a dzieciaki wyrosną na kreatywnych i zdolnych do kształtowania swojego świata ludzi - mówi organizatorka wydarzenia, Marta Frank.

 

Dwudniowe targi odbędą się w weekend 15 i 16 czerwca w sercu Katowic (na ul. Mariackiej i Mielęckiego) - podczas Urodzin Mariackiej. Organizatorzy zapraszają do odwiedzin całe rodziny i zapewniają, że zarówno na rodziców, jak i na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Mały Silos to młodsze rodzeństwo zapoczątkowanych w 2010 roku pierwszych śląskich targów sztuki i designu Silos Falami Fest. Dotąd wzięło w nich udział ponad 70 artystów i projektantów z Polski i zagranicy oraz ponad 3 tysiące odwiedzających - miłośników piękna i rzeczy niebanalnych.

Na targach pojawi się kilkudziesięciu wystawców. Organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia. Wystarczy przysłać zdjęcia prac / produktów i informacje o nich na adres mailowy targi@silossztuki.plZgłoszenia telefoniczne pod numerem 533 776 977.

 

Sylwetki wystawców prezentowane będą na stronie www.silossztuki.pl i silosowym profilu Facebook.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 maja 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca