Sztuka

Powrót do szkoły w musicalowym klimacie z Akademią Młodych Talentów

W połowie września po raz pierwszy rusza musicalowa Akademia Młodych Talentów. Założeniem AMT jest, stworzenie profesjonalnego miejsca, w którym najmłodsi będą mogli spełniać swoje pasje i marzenia. Zajęcia z tańca, śpiewu i aktorstwa będą odbywać się w Akademii Młodych Talentów w Warszawie przy ul. Miedzianej 11.  W sobotę 07 września rusza pierwszy casting do musicalowej historii.

 

Wrzesień jest bardzo trudnym miesiącem dla dzieci i ich rodziców. Czas adaptacji
w nowym środowisku, a także tęsknota za wolnym czasem nie sprzyja rozwijaniu dodatkowych pasji oraz organizacji spotkań z przyjaciółmi. Przedłużenie momentu swobody dziecka i połączenie jego ulubionych aktywności to często duże wyzwanie dla rodziców
i szkoły.

 

Warto w tym momencie pomyśleć o najmłodszych i ich zajęciach pozalekcyjnych, wybierając takie, które będą ciekawe, intrygujące i pozwolą rozwinąć ich zdolności. Rozwiązaniem
na łączenie życia szkolnego, towarzyskiego oraz pogłębiania zainteresowań, może być udział w musicalowej Akademii Młodych Talentów.

 

Nasza Akademia, poza wiedzą i umiejętnościami rozwija również pasje i kształtuje charakter. Uczy systematyczności, zaangażowania i poświęcenia, jednocześnie dając dużą dozę swobody i zabawy. Tylko takie połączenie nauki, czasami wręcz ciężkiej pracy z atmosferą sprzyjającą do rozwoju, daje wymierne efekty i dużą satysfakcje dziecku i jego rodzicom. Każdej młodej osobie marzącej o tym, aby w przyszłości zaistnieć na scenie, zdecydowanie polecam naukę w AMT”. – Kamil Śliwowski, manager AMT oraz instruktor tańca towarzyskiego w Akademii Młodych Talentów.

 

Pomysł na musicalową Akademię zrodził się z ogromnej pasji do sztuki, i jest autorskim projektem zawodowej pary tanecznej oraz wielokrotnych mistrzów Polski w tańcu – Państwa Moniki i Ireneusza Sulewskich. Sulewscy od 2000 roku prowadzą profesjonalne studio tańca w Warszawie. Jednym z najnowszych projektów szkoły jest musicalowa Akademia Młodych Talentów, w której organizatorzy pokładają wielka nadzieję i przyszłość sceny artystycznej.

 

Więcej informacji na temat programu szkoły znajduje się na stronie:

http://www.akademiamlodychtalentow.pl
https://www.facebook.com/akademiamlodychtalentow

 

Już od września br. rusza casting do szkoły Musicalowej dla dzieci i młodzieży w wieku
od 7 – 16 lat i więcej. Dzieci zainteresowane przeżyciem niezwykłej przygody zapraszamy
do udziału.

 

07 września 2013r. o godz. 12:00 - casting do Akademii Młodych Talentów. Przesłuchania odbędą się w Akademii Tańca M&I Sulewscy przy ul. Miedzianej 11 w budynku Domu Słowa Polskiego (wejście przez portiernię).

 

7 września 2013

przysłano: 3 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca