Sztuka

Młodzi artyści po raz 7 w Domu Aukcyjnym Polswiss Art

11 września o godz. 19.00 w Domu Aukcyjnym Polswiss Art po raz siódmy licytowane będą prace młodych artystów, wszystkie od ceny wywoławczej 500zł.

 

7 Aukcja Supermłoda to prawie 100 obrazów emanujących energią koloru i mentalną witalnością najmłodszego pokolenia twórców. Dla części z nich jest to debiut, inni z sukcesem wystawiają swoje prace i nagradzani są na konkursach artystycznych a ich nazwiska dobrze znane są kolekcjonerom. Wszystkie prace łączy świeżość poszukiwań artystycznych od skrajnej abstrakcji po realizm. Nawiązania do tradycyjnych nurtów sztuki i odniesienia do współczesnej rzeczywistości sprawiają, że oferta 7 Aukcji Supermłodej jest odzwierciedleniem mentalności tego pokolenia twórców ale też skarbnicą pomysłów na gustowny akcent w wystroju wnętrza, niebanalny i unikatowy prezent lub pierwszy krok w stronę nowej pasji kolekcjonowania sztuki. Aukcje Supermłode Domu Aukcyjnego Polswiss Art cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników sztuki a trend kupowania młodych autorów wykroczył daleko poza krąg samych kolekcjonerów, sprawiając, że obrazy najmłodszych autorów stały się modnym i pożądanym elementem wystroju wnętrz.


Wystawę wszystkich prac będzie można oglądać w Galerii Domu Aukcyjnego Polswiss Art od 6 do 11 września (w godz. 11.00-19.00). Dodatkowo również w weekend 6-7 września w galerii ma miejsce showroom kolekcjonerski gdzie na temat wszystkich obrazów będzie można porozmawiać z ekspertem rynku sztuki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą prac młodych artystów na stronie Domu Aukcyjnego Polswiss Art.
Sylwetki wybranych artystów przybliżamy na naszym Facebook'owym profilu, zapraszamy!

 

Aukcja: 11 września 2014, godz. 19.00
Przedaukcyjna wystawa prac: 6-11 września 2014 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art
Warszawa, ul. Wiejska 20

 

 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 4 września 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca