Sztuka

Już niedługo w Klubie Szafa

Wtorkowe kino Szafy: Broken Flowers
wtorek, 9 lutego, godz. 18:00 i 21:00, wstęp wolny

 

Dona porzuciła właśnie jego dziewczyna Sherry (Julie Delpy). Mężczyzna ponownie musi pogodzić się z samotnością i uczuciem zdania tylko na siebie. Czuje potrzebę zastanowienia się nad własną przeszłością, kiedy niespodziewanie dostaje pocztą tajemniczy anonimowy list od jednej z dawnych kochanek. Kobieta informuje go, że ma on dziewiętnastoletniego syna, który być może teraz szuka swego ojca.

Don pragnie rozwiązać tę zagadkę z pomocą swego najbliższego przyjaciela i sąsiada Winstona (Jeffrey Wright) – detektywa-amatora. Niechętny wyjazdom Don decyduje się na podróż przez kraj, by szukać podpowiedzi u swych dawnych kochanek (Frances Conroy, Jessica Lange, Sharon Stone i Tilda Swinton). Niespodziewane wizyty, jakie składa tym niezwykłym kobietom, przynoszą mu nowe niespodzianki, gdy w przypadkowy sposób konfrontuje swoją przeszłość z teraźniejszością. [opis dystrybutora dvd]]

Projekcja filmu odbędzie się w Szafie we wtorek 9 lutego (wstęp wolny!).
Pierwszy seans skierowany do osób niepalących zaplanowaliśmy na godz. 18:00, natomiast o godz. 21:00 odbędzie się projekcja z „dymkiem”.

Przed i w trakcie projekcji zapraszamy do baru (polecamy Guinnesa i ofertę Retro Baru) oraz skorzystania z nowego menu Szafa Lunch Baru, w którym znajdziecie oryginalne i klasyczne dania kuchni brytyjskiej i amerykańskiej.
Wstęp bezpłatny!

 

 

Grupa improwizacyjna IMPROGLICERYNA w Szafie
czwartek, 11 lutego, godz. 20:00

IMPROGLICERYNA (improwizacja kabaretowa) to grupa ludzi, których połączył śmiech i dla których właśnie śmiech jest lekarstwem na obecne, niespokojne czasy! Śmiech poprzez drwinę z otaczającego nas świata, ironię, paradoksy to najlepsza pigułka, która podobnie jak nitrogliceryna, może uratować nasze życie od szarości dnia codziennego!

Na naszym imprezach to publiczność decyduje kto odgrywa jaką rolę, jakich używa kwestii czy do czego porównuje np. swoją teściową. Z pomocą konferansjera publiczność kreuje zdarzenia na scenie. Gwarantujemy znakomitą, nieprzewidywalną i niepowtarzalną zabawę.

A zatem w czwartek 11 lutego o 20:00 kolejny wieczór w Szafie ze stand-up!
Wstęp:
– dla gbura 5zł
– normalny 10 zł
– dla inteligenta 15 zł

Zapraszamy!


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 1 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca