Sztuka

Kiloff

Wszyskie Before kiloff już za nami, a do festiwalu zostało mniej niż miesiąc. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniach zapowiadających 12. kiloff.

Już niebawem zostaną ogłoszone nagrody za trzy pierwsze miejsca i nagroda publiczności! Zachęcamy do obserwowania Festiwalu na  Facebooku, gdzie będzie to zdradzone najszybciej.

kiloff jest także na Instagramie ffnkiloff) i Snapchacie (kiloff2016). Gorąco zachęcamy do śledzenia Festiwalu w kanałach social media.

Odkrywamy kolejnego jurora!
Mateusz Znaniecki jest absolwentem Wydziału Aktorskiej na PWSFTviT w Łodzi, od 2014 student Reżyserii na WRiTv w Katowicach. Aktor Teatru Śląskiego. Jako autor filmów niezależnych gościł na wielu festiwalach, m.in. KAN we Wrocławiu, Młodzi i Film w Koszalinie.

Przypominamy, że nabór trwa jeszcze tylko do piątku (06.05)!

Zgłoszenie filmu odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.kiloff.art.pl, koniecznie należy zapoznać się z regulaminem.

Film może zgłosić każdy (niezależnie od tego czy jest studentem/absolwentem szkoły filmowej) w wieku od 18 do 35 lat. Forma, technika i gatunek filmów są dowolne – nie mogą one jednak przekroczyć 30 minut i nie mogą być filmami zaliczeniowymi ze szkół filmowych.

Lista filmów, które zostały zakwalifikowane do Konkursu głównego zostanie ogłoszona na stronie Festiwalu do 20.05 2016 roku.

12. edycja odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w Katowicach.

Organizatorem Festiwalu Filmów Niezależnych kiloff jest Polskie Forum Edukacji Europejskiej.

Regulamin konkursu oraz dokumenty wymagane do zgłaszania filmów dostępne na stronie www.kiloff.art.pl.

Pytania należy kierować pod adres: festiwal.kiloff@gmail.com

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 3 maja 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca