Sztuka

40. Aukcja Nowej Sztuki

Wiosenny sezon w Art in House otwiera 40. Aukcja Nowej Sztuki, w czasie której będziecie mogli licytować ponad 80 prac wykonanych w różnorodnym stylu oraz technice. Już w piątkowy wieczór 13 marca 2020 roku przyjdźcie do Domu Aukcyjnego Art in House w Warszawie lub bądźcie z nami telefonicznie albo online. 

 

W wiosennym katalogu postawiliśmy na prace o mocnych kolorach:  wśród nich praca Wojtka Brewki, który apeluje o ekologiczny styl życia; steampunkowy obraz litewskiego artysty Andrejusa Kovelinasa; senne południowe kamieniczki Krzysztofa Ludwina; anatomiczny dyptyk Wojciecha Pelca; skandynawska kompozycja Pauliny Zalewskiej; kolorowe pączki Davida Schaba.

 

Spora grupa obrazów nawiązuje do malarstwa dawnych mistrzów. Taki jest : realistyczny całun Agnieszki Sitko, akademiccy „Nocni goście” Jana Dubrowina oraz Matka Boska w sukni od Versace autorstwa Borysa Fiodorowicza. Mroczne klimaty przywołają z kolei Emil Goś i naturalnych rozmiarów dinozaur, Teresa Legierska i gry z dzieciństwa, Malwina de Brade i średniowieczne leśne historie czy Sabina Maria Grzyb i lunatyczny nokturn.

 

Na aukcji nie zabraknie również rzeźb: tematykę koni podejmują Ewa Jaworska i Kamila Karst; Marek Zyga przedstawi ceramiczną samotność; Jacek Opała przywoła grecką boginię; Mariusz Szewczyk przypomni nam o Don Kichocie, zaś Arek Szwed przedstawi nowoczesnego Ikara.

 

Wszystkie obiekty aukcyjne będzie można zobaczyć na żywo – na wystawę zapraszamy od 9 marca do dnia aukcji w godzinach 9:00 – 18:00.

 

Cały katalog, instrukcję licytacji, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie pod adresem: https://artinhouse.pl/pl/aukcja/40-aukcja-nowej-sztuki/77

 

40. Aukcja Nowej Sztuki

13 marca 2020, 19:30 (piątek)

Art in House Dom Aukcyjny

Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 24 lutego 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca