Sztuka

Tempore Flores | Wystawa malarstwa Klaudyny Karczewskiej-Szymkowiak

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza we wrześniu na wystawę trójmiejskiej malarki i fotografa Klaudyny Karczewskiej-Szymkowiak. W dworkowej Galerii Sztuki na ekspozycji pod tytułem „Tempore Flores” zaprezentujemy niezwykle barwne, a zarazem subtelne portrety kwiatów – „pełne wdzięku i bezpretensjonalności kwiatowe ikony”. Wernisaż odbędzie się w środę, 9 września o godz. 18.00, a wystawę będzie można oglądać do 4 października br. codziennie w godzinach 12.00-18.00.
 

Wstęp wolny

Zapraszamy

 

Klaudyna Karczewska-Szymkowiak (ur. 1977 r.) w 2003 r. uzyskała dyplom na Wydziale Malarstwa i Grafiki ASP w Gdańsku, w pracowni prof. Jerzego Krechowicza. Podczas studiów pracowała przy wielu projektach malarskich, wykonując malarstwo dekoracyjne i iluzyjne, razem ze swoim ojcem – Józefem Pawłem Karczewskim, gdańskim artystą malarzem.

Jako artysta zajmuje się malarstwem sztalugowym, malarstwem dekoracyjnym oraz fotografią, która stanowi dla niej inspirację do dalszych działań twórczych.

Jest członkiem Polskiego Związku Artystów Plastyków. Ma na swoim koncie zarówno wystawy indywidualne, jak i zbiorowe. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych. Od 2009 r. pracuje na stanowisku Plastyka Miejskiego w Urzędzie Miasta Sopotu, gdzie czuwa nad zapewnieniem harmonijnego i estetycznego wizerunku miasta.

 

Więcej informacji na stronie internetowej:

https://tps-dworek.pl/tempore-flores-wystawa-malarstwa-klaudyny-karczewskiej-szymkowiak-9-09-4-10-2020/

https://www.facebook.com/events/1392727784407285/

od: 9 września 2020, 18:00
do: 4 pazdziernika 2020, 18:00 Towarzystwo Przyjaciół Sopotu Dworek Sierakowskich ul. J. Czyżewskiego 12 81-706 Sopot
Sopot

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 sierpnia 2020 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca