Wywrota

Poniedziałek - zgodnie z planem

Ognisko integracyjne jest właśnie rozpalane. Ludzie pomału się zjeżdżają, integrują, wymieniają pomysłami... Jeżeli tylko jutro komuś będzie chciało się przysiąść do komputera redakcyjnego to może napiszemy małą relację. Firma Generacja obiecała nam wypożyczenie specjalistycznego sprzętu i cała impreza będzie transmitowana przez Radio Wolna Wywrota, więc ci, których tu nie będzie będą mogli posłuchać koncertów na żywo przez Internet.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
icek 5 września 2002, 15:36
Z tego co dowiedziałem się z dobrego źródła (a mianowicie rodzice Arka) to nikomu łaskawie pupy się nie chciało podnieść żeby przynieść choć trochę drzewa na to ognisko i ogniska nie było. A ludzi to przyjechało chyba ze 6 bo reszta to cała chołota Średzka która potrafi tylko demolować.
behemoth 5 września 2002, 19:19
No tak zjechało się aż może 6 lub 7 osób. Na imprezie żadnej firmy "Generacji" nie było, i nie było żadnego radia internetowego. Tych 6 czy 7 osób to się integrowało ale nie ze sobą tylko z alkoholem i narkotykami. Trzeba się spytać rodziców Arusia czy ci wywrotowcy nie pokradli im czegoś z domu, bo już takie przypadki były na pierwszym zjeżdzie wywroty.
przysłano: 20 marca 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca