Literatura

Wiosenne roztopy w Poezji

Dziś kilku zaległych autorów, o których myślałem, że gdy się dokładniej wczytam, znajdę w ich wierszach coś więcej. Nie lubię krytykować debiutujących, ale myślę, że wyjdzie im to na dobre.

[Zagadka:teksty:3522] Eweliny, to tekst monotonny, możliwe, że w założeniach miał być opisaniem transu, czy kontemplowania, ale efekt to zanik właściwej treści. Seener- z wierszami [Lubienie:teksty:3532], [Chcę zamilknąć:teksty:3534], [Zostań::teksty:3535], bardzo prostymi słowami opisuje tematy, o ktorych nie wierzę, że przeczytam coś nowego na Wywrocie. [Prośba o niemą miłość:teksty:3545] także zostawia niedosyt, choć jest już bardziej dojrzałą twórczością.

MiśArt pisze "długopis mnie wkurza bo mnie nie rozumie". Wiersze: [...:teksty:3549], [Agatka:teksty:3550], [HoleInside:teksty:3551] czy [Zostawiam was:teksty:3552] uważam za świetną zabawę długopisem, ale nie poezją.

Na koniec "reklama twórczości Amfiteatru Dumy, którą będzie można zobaczyć na www już nie bawem" - przeciętny [Testament mój:teksty:3555]. Mam tylko jedno pytanie, jeśli nie bawem, to czym ???


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 marca 2009 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca