Muzyka

Zaproszenie na koncert CSW Trio

 19 listopada
godz. 21.00
Miejsce: Centro Latino Tropicana (pl. Wróblewskiego 3A)
wstęp wolny!Muzyka wykonywana przez CSW Trio, w skład którego wchodzą Damian Ciosek, Piotr Sypień, Roman Wróbel, to kompilacja żywiołowych i energetyzujących standardów jazzowych. Parkerowskie dźwięki, mocny groove i ciekawe aranżacje tworzą niesamowitą mieszankę. Z zespołem gościnnie występuje także wokalistka Renata Zagórska.
Zespół koncertował w wielu klubach na terenie całej Polski. Wystąpił również na Trzebnica Music Fest 2007 w ramach 43 Festiwalu Jazz nad Odrą oraz na międzynarodowym festiwalu Undisputed Peace Festival.


Damian Ciosek - Gitarzysta, kompozytor. Związany z wieloma formacjami muzycznymi. Aktualnie poza CSW Trio członek zespołów Free Concept i SPISEK. Kształcił się u znanych gitarzystów m.in. J. Brzozowski, A. Lesicki. Uczestnik wielu festiwali m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Standardów Jazzowych w Siedlcach.


Piotr Sypień - Basista i kontrabasista od wielu lat związany ze środowiskiem muzycznym we Wrocławiu. Ukończył Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej z oceną bardzo dobrą. Koncertował w kraju i za granicą. Uczestnik wielu festiwali muzycznych i warsztatów.


Roman Wróbel - Gitarzysta, kompozytor, pedagog. Absolwent pedagogiki oświatowo-artystycznej o specjalności muzyka na Uniwersytecie Opolskim oraz Studium Realizatorów Dźwięku w Krakowie. Ukończył 4 lata Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II stopnia, w klasie gitary elektrycznej. Uczestnik wielu warsztatów muzycznych, m.in. w Bolesławcu i Wrocławiu, gdzie uczył się pod okiem takich gitarzystów jak: Wojciech Seweryn, Marek Napiórkowski, Janusz Konefał. W 2001 roku zdobył nagrodę dla najlepszego gitarzysty ogólnopolskiego przeglądu "Rock Blok w Bok" w Bolesławcu.


Renata Zagórska - Wokalistka i kompozytorka. Absolwentka Filozofii na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestniczyła w wielu festiwalach i koncertach m.in.: Jeleniogórska Scena Talentów 2003 (I nagroda - wokaliści), Ogólnopolski Konkurs poezji śpiewanej "Poetycka Stajnia" 2006 w Dzierżoniowie (nagroda za muzykę), Trzebnica Music Fest 2007 w ramach 43 Festiwalu Jazz nad Odrą, Undisputed Peace Festival 2007. Kształciła się w Szkole Muzyki Rozrywkowej przy JCK w Jeleniej Górze

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 listopada 2008 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca