Muzyka

Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej zaprasza na koncert

Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zaprasza na koncert kończący rok szkolny w siedzibie WSJ i MR przy ul. Kościuszki 84 we Wrocławiu 25 czerwca 2010 r. o godz.18-tej. Wstęp wolny. Mile widziani wszyscy zainteresowani graniem muzyki innej niż klasyczna. W naszej szkole klasy instrumentalne prowadzą wybitni polscy muzycy z doświadczeniem pedagogicznym, aktywnie koncertujący na scenach całego świata.

 

Szkoła Muzyczna I Stopnia kształci od podstaw w zakresie edukacji muzycznej i przygotowuje do nauki w szkole II stopnia. Nauka trwa 4 lata. Szkoła Muzyczna II Stopnia jest szkołą zawodową. Jej absolwenci uzyskują tytuł muzyka instrumentalisty lub muzyka wokalisty. Przyjęcia do szkoły odbywają się na podstawie przesłuchań wstępnych (czerwcowych i wrześniowych). Niepowtarzalną atmosferę szkoły tworzą wspólnie kadra z uczniami grając razem w zespołach i na koncertach szkolnych.

 

Przez cały rok szkolny organizujemy koncerty i jamy ( wspólne grania) w budynku szkoły i we wrocławskich klubach, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Informacje o działalności szkoły na naszej stronie internetowej www.szkolajazzu.wroclaw.pl

25 czerwca 2010, 18:00 Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ul. Kościuszki 84 we Wrocławiu

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 15 czerwca 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca