Muzyka

HooDoo Band Unpluggend w CS Impart

Już 17. maja (wtorek) o g. 20.00 w Centrum Sztuki Impart odbędzie się koncert wrocławskiego zespołu HooDoo Band.

Już 17. maja (wtorek) o g. 20.00 w Centrum Sztuki Impart odbędzie się koncert wrocławskiego zespołu HooDoo Band. Koncert wyjątkowy, ponieważ zagrany akustycznie. Materiał przedstawiony publiczności tego dnia zostanie zarejestrowany i wydany jesienią w postaci albumu zatytułowanego „HooDoo Unplugged“. Będzie to drugi krążek formacji, a warto wspomnieć, że ich debiutancki album w ciągu zaledwie trzech miesięcy zyskał status Złotej Płyty.


Podczas koncertu będzie można usłyszeć specjalnie przygotowywane na tę okazję nowe aranżacje utworów „bez prądu“, które znalazły się na pierwszej płycie grupy oraz kilka całkiem nowych kompozycji. Warto uczestniczyć w tym wydarzeniu i być świadkiem powstawania płyty. HooDoo Band to grupa energetycznych i piekielnie zdolnych muzyków młodego pokolenia. W tym roku został nominowany do prestiżowej nagrody Gazety Wyborczej „Warto“ i do Fryderyka w kategorii „Najlepsza Płyta Bluesowa“. Czytelnicy magazynu „Twój Blues“ oraz portal „Okolice Buesa“ przyznali mu tytuł „Najlepszego Zespołu Bluesowego w Polsce“. Według ogólnopolskiej ankiety „Blues Top“ i ankiety „Okolic Bluesa“, muzycy HooDoo Band zasłużyli również na miana: „Najlepszego Wokalisty“, „Najlepszego Gitarzysty“ oraz „Najlepszego Perkusisty“ w kraju.

 

Występowali w finale konkursu „Sopot Top Trendy Festival“. Kilkakrotnie gościli w programach „Dzień Dobry TVN“ oraz „Pytanie na Śniadanie“. Tworzyli oprawę muzyczną do polsatowskiego show „On i Ona“. Zagrali mnóstwo koncertów i wystąpili na największych festiwalach bluesowych w kraju i za granicą, m.in. Rawa Blues, Suwałki Blues Festival, Jimiway Blues Fest, Blues Alive i Blues Festiwal we Lwowie. Grupę coraz częściej doceniają takie autorytety jak Wojciech Mann (świetna recenzja płyty w „Polityce“) czy Jan Chojnacki (polecając płytę poprzez swoją inskrypcję).

Bilety:
15 zł w przedsprzedaży
20 zł w dniu koncertu
do nabycia w sieci sklepów Empik, www.eventim.pl, kasie CS Impart

Więcej informacji na:
 www.myspace.com/hoodooband
oraz na profilu HooDoo Band na portalu Facebook


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca