Muzyka

Hukos - Ostrze Moich Oskarżeń

Hukos jest jednym z najbarwniejszych wykonawców na undergroundowej scenie hip hop.

Po parudniowej obsuwie spowodowanej niefortunnym zbiegiem okoliczności możemy dziś z przyjemnością oświadczyć, że partia świeżych płyt "OSTRZE MOICH OSKARŻEŃ" właśnie dotarła do naszej siedziby w Opolu. Obecnie trwa realizacja preorderów złożonych na ekskluzywną reedycję pierwszej płyty Hukosa. Hukos jest jednym z najbarwniejszych wykonawców na undergroundowej scenie hip hop. Urodzony w Białymstoku raper oprócz solowych wydawnictw ma na swoim koncie także dwa albumy jako członek zespołów Panorama Paru Faktów oraz Fama

Familia. Raper bez wsparcia żadnej wytwórni muzycznej, tylko za pomocą internetowych kanałów sprzedaży, własnymi siłami sprzedał 1000 egzemplarzy płyty "Ostrze Moich Oskarżeń".

 

Za sprawą wytwórni Step Records solowa płyta Hukosa pojawiła się na rynku ponownie, w zupełnie nowej, poprawionej szacie graficznej. Reedycja wzbogacona o jeden dodatkowy utwór "Okno z widokiem na Polskę", to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów i fanów dobrej muzyki, gdyż pierwotna wersja albumu jest od dawna nigdzie niedostępna. Gościnnie na albumie "Ostrze Moich Oskarżeń" usłyszymy wokalistkę Kasię Kubik oraz raperów: Cira, Nikon, PKC oraz Miszkers. Zapraszamy do zakupów!

 

Sprawdź też:
www.facebook.com/hukos
www.steprecords.pl


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 20 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca