Muzyka

Jesteś Bogiem

Koncert, który odbędzie się w Spodku 31 maja, jest częścią zdjęć do filmu fabularnego „Jesteś Bogiem”. Zgłaszając się na imprezę musisz mieć skończone 18 lat.

 

To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego obowiązują wyjątkowe zasady: punktualność i odpowiedni ubiór. Osoby będą wpuszczane do Spodka między godziną 15 a 17. Koniec koncertu i zdjęć planowany jest na godzinę 23.

 

Będziemy między innymi odwzorowywać pożegnalny koncert Paktofoniki z 2003 roku, dlatego bardzo ważne jest to co na siebie założysz. T-shirty i spodnie nie powinny mieć widocznych nazw i logo firm, ani nadruków współczesnych zespołów (które swoją karierę rozpoczęły po 2002 roku).

 

Zanim znajdziesz się w sali koncertowej w Spodku upewnij się, że dokładnie przeczytałeś regulamin i prawidłowo wypełniłeś formularze rejestracyjne.

Po dobrze zakończonej rejestracji otrzymasz bezpłatny bilet, który po wydrukowaniu stanie się Twoją wejściówką na koncert i plan filmowy. Bilet przypisany jest tylko Tobie, dlatego nie możesz odstąpić go znajomemu.

 

Rejestracja na koncert w odnośniku. 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 21 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca