Muzyka

Podwodny Wrocław w CRK

Czwarta z kolei edycja imprezy Podwodny Wrocław to interdyscyplinarne święto alternatywy. W ciągu dwóch dni zobaczyć i usłyszeć będzie można artystów reprezentujących rozmaite środowiska i gatunki.

 

Podwodny Wrocław to m.in. koncerty, wystawy, projekcje filmów i pokazy mody zaplanowane 10 i 11 czerwca w Browarze Mieszczańskim, ale także w parku Staszica w dzielnicy Nadodrze i Centrum Reanimacji Kultury. 

 

Impreza wystartuje już 10 czerwca o godz. 18 w Browarze Mieszczanskim. Na głównej scenie festiwalowej pojawią się wrocławskie zespoły tradycyjnie reprezentujące różne nurty i style muzyczne. Gwiazdą tego wieczoru będzie Renata Przemyk, a muzykę słychać będzie także na scenie klubu Kalambur, gdzie wystąpią DJ-e związani z tym lokalem.

 

Podwodny to nie tylko muzyka: w Browarze działać będzie Scena Filmowa, gdzie zobaczymy m.in. prapremierę "Przebudzenia" Wojciecha Majewskiego, prezentację festiwalu KAN, teledyski Grupy 13 i projekcje koncertów. Zapełni się też Scena Literacka, gdzie promować się będzie magazyn "Cegła", tam też odbędzie się spotkanie z poetą Piotrem Makowskim. .


Już po raz kolejny w Browarze Mieszczańskim gościć będzie Galeria Bezdomna, którą poprowadzą Andrzej Świetlik oraz Jakub Winiarski. Jak zwykle będzie to spontaniczna wystawa z udziałem każdego chętnego, natomiast pod hasłem "Wrocław 4" swoje zdjęcia zaprezentują profesjonaliści, którzy będą nam pokazywać Wrocław widziany z ich perspektywy.

 

Dzień później Podwodny Wrocław przeniesie się z Browaru Mieszczańskiego na Nadodrze. Artyści wizualni zajmą Galerię U (ul. Jedności Narodowej 93), a w Parku Staszica o godz. 16.30 zagrają artyści spoza naszego miasta: hiphopowiec Abradab, multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor Tymon Tymański z zespołem Transistors.

 

Po koncercie Podwodny Wrocław przeniesie się do Centrum Reanimacji Kultury, gdzie zagrają lokalni DJ-e (tu uslyszeć będzie można m.in. Ddekombinację), a wcześniej - ok. godz. 18 - ruszy Scena Literacka oraz Scena Filmowa (godz. 20).

 

 

Wstęp na wszystkie imprezy jest wolny, strona Browaru Mieszczańskiego www.browar.wroc.pl.


 

Centrum Reanimacji Kultury ul. Jagiellończyka 10d Wrocław

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 grudnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca