Muzyka

Sinusoidal w Puzzlach

12. stycznia 2012 o godz. 20:00 w Przestrzeni Muzycznej Puzzle wystąpi zespół Sinusoidal.

Choć muzyczne szlify zbierali w innych projektach, tak naprawdę Adrianna Styrcz i Michał Siwak dali się poznać muzycznemu światu w czerwcu 2011, kiedy to światło dzienne ujrzała ich EP-ka. Przyjęta bardzo ciepło i z uznaniem krytyków, była jednak tylko zapowiedzią tego, co wydarzyło się jesienią 2011 roku. We wrześniu bowiem swoją premierę miał debiutancki album duetu, zatytułowany „Out Of The Wall”, który zaowocował bardzo przychylną reakcją prasy i występami w kilku największych polskich miastach (Warszawa, Łódź, Białystok, Wrocław). Zespół okrzyknięto nadzieją polskiej elektroniki, a entuzjastyczny ton potwierdzały informacje o współpracy z triphopowym guru – Tricky’m.

Zawsze jednak wartość zespołu weryfikują występy na żywo. A o nich twórca i mózg Sinusoidal, Michał Siwak, mówi, że są jakby osobnym projektem, Sinusoidal Live. I rzeczywiście, zespół na koncertach pozwala sobie na więcej swobody i improwizacji, często eksperymentuje z aranżacjami i składem. Mogliśmy więc już usłyszeć Sinusoidal w kwintecie (w towarzystwie kontrabasu, trąbki i gitary), kwartecie i w duecie. W najbliższych dniach będzie okazja, by Sinusoidal Live usłyszeć i zobaczyć w trio.

 

Sezon koncertowy ad. 2012 Sinusoidal rozpocznie 12. stycznia we Wrocławiu w Przestrzeni Muzycznej Puzzle (Przejście Garncarskie 2), czyli tam, gdzie miał miejsce jeden z pierwszych wrocławskich koncertów zespołu. Michała i Adriannę będzie wspomagać Tadek Kulas (trąbka). Występ rozpocznie się o godzinie 21:00.

 

Poniżej zamieszczamy link do koncertowego wykonania utworu „I’m Nobody”, które miało miejsce
6. czerwca 2011 w…Przestrzeni Muzycznej Puzzle.
http://www.youtube.com/watch?v=MXqy9q6bQME
 

ZdjęciaDodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 maja 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca