Muzyka

Bonson & Matek na Hip-Hop Kemp 2012 – relacja

Zapraszamy do obejrzenia przygotowanej przez nas relacji z koncertu Bonsona i Matka na tegorocznej edycji festiwalu Hip-Hop Kemp.

 

Wystarczy kliknąć: tutaj

 

 

Opis organizatorów:

 

Impreza odbywa się w Hradec Králové (oddalonym około 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy w Kudowie-Zdrój) na malowniczym terenie dawnego lotniska wojskowego. Po zapierających dech w piersiach koncertach na głównej scenie, kilkanaście tysięcy fanów rozdziela się po kilku imprezowych hangarach, by do bladego świtu bawić się w rytmie klasyków hip-hopu i funku, miksowanych przez prawdziwą czołówkę imprezowego didżeingu. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu - granie w streetball na specjalnych boiskach, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, oraz najbardziej popularne - frisbee, zośka i wylegiwanie się w hamakach :)  

Klimat tworzą także budki z typowo czeskim jedzeniem (być na Kempie i nie zjeść langosza, to jakby nie przeżyć Kempu) oraz liczne stoiska z rarytasami na winylach i cd oraz hiphopową odzieżą. Wszystko to sprawia, że HHK od pierwszej edycji nazywa sięFESTIWALEM Z ATMOSFERĄ, dla której odwiedzają go co roku coraz liczniejsze grupy fanów dobrego, niezależnego rapu oraz kempowego klimatu.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 8 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca