Wywrota

III edycja Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES

SHORT WAVES 2011 – NABÓR ROZPOCZĘTY!

 

15 listopada 2010 ruszył nabór filmów do III edycji Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES 2011.


Zapraszamy polskich twórców kina krótkometrażowego do nadsyłania swoich prac. Nie stawiamy granic gatunkowych, formalnych i tematycznych. Interesują nas zarówno fabuły, dokumenty oraz animacje, jak i wideoklipy, video art, czy produkcje związane z nowymi mediami i reklamą. Jedyne nasze wymaganie: czas filmu nie może przekraczać 30 minut.


Głównym celem organizowanego przez poznańską Fundację Ad Arte Festiwalu Short Waves jest promocja polskiego kina krótkometrażowego w kraju oraz za granicą. Festiwal daje twórcom niepowtarzalną szansę na zaistnienie w szerokiej dystrybucji – co roku nasze pokazy docierają bowiem do ponad 30 polskich miast. Gościmy również na forum międzynarodowym (m.in. w Berlinie, Dublinie i Londynie).


Nabór potrwa do 1 lutego 2011 (decyduje data stempla pocztowego). Najciekawsze spośród nadesłanych filmów złożą się na program Festiwalu, a widownia w każdym z miast będzie mogła wziąć udział w głosowaniu, w wyniku którego wyłoniony zostanie zwycięzca. Główna nagroda to Grand Prix Publiczności oraz 10 000 złotych.


III edycja FestIII edycja Festiwalu Polskich Filmów Krótkometrażowych SHORT WAVES odbędzie się w dniach 24.03 – 14.04.2011.

 

Więcej informacji, regulamin festiwalu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.shortwaves.pl.


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 19 sierpnia 2010 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca