Wywrota

The Umbilical Brothers - Program: Heaven by Storm

 The Umbilical Brothers - Program: Heaven by Storm
03.03.2012r. - 20:00
Cena: 90/110

Dwóch Australijczyków, Shane Dundas oraz David Collins, z formacji „Umbilical Brothers” to niewątpliwie fenomen kabaretowej sceny na skale światową. Geniusze łączenia pantomimy, lalkarstwa, prostych, ale błyskotliwych dialogów oraz efektów wokalno-dźwiękowych. Tak w telegraficznym skrócie można scharakteryzować kabaretowy duet. „Bracia” wyróżniają się świeżością i nietuzinkowym przekazem.

„Umbilical Brothers” to innowacyjne, rozbudzające umysł przedstawienia teatralne, pełne zaraźliwej energii i humoru. Całość utrzymana jest w klimacie absurdu i radosnej nieprzewidywalności. Postaci, które przeżywają groteskowo niebezpieczne przygody, wszechobecny ruch, zaskakująca forma, elementy komedii filmowej tzw. „slapstick”, tego nie znajdziemy w najlepszym, rozrywkowym programie telewizyjnym. Do listy atutów dopisać należy jeszcze zachęcanie, podczas występów, publiczności do interakcji. Wszystko to składa się na gwarancję niepowtarzalnego programu i świetnej zabawy.
Nikogo więc nie powinien dziwić fakt, że ten australijski produkt eksportowy, zdobył już serca internautów na całym świecie. Bracia, dzięki swojej wieloletniej pracy, zapewniają wysoką jakość, bawiących do łez, numerów. Swoim widzom, których liczba ciągle rośnie, serwują mieszankę kabaretu i pantomimy, gwarantując niezwykłe widowisko.
The Umbilical Brothers zaprezentują swój najnowszy program „Heaven by Strom”

Prowadzenie Tomek Grdeń.

Bilety do nabycia w kasie Rotundy
www.KupBilecik.pl
www.paka.pl
www.biletynakabarety.pl

od: 3 marca 2012, 20:00
do: 3 marca 2012, 20:00 CK Rotunda

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 25 kwietnia 2011 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca