Film

Co nowego u Charliego? Repertuar

 

 

Od tego piątku premierowo w kinie Charlie film „W drodze”, który jest ekranizacją słynnej powieści Jacka Kerouaca.

 

Trwają zapisy do projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej, które od tego roku odbywać się będą w Kinie Charlie. Projekt skierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół wszystkich szczebli, dotyczy placówek Łodzi i okolicznych miast. W załączniku znajdą Państwo komunikat prasowy. Zapisy na zajęcia filmowe przyjmujemy do 30 września. Projekt potrwa od października do czerwca przyszłego roku. Przed nami pokazy promocyjne projektu – 18,19 i 20 września, g.16, na które zapraszamy dyrektorów i nauczycieli.

 

Można już rezerwować bilety na seanse w ramach pierwszej Retrospektywy Filmów Jima Sheridana w Polsce. Filmy irlandzkiego reżysera, autora „Mojej lewej stopy”, czy „W imię ojca” zobaczyć będzie można również w Kinie Charlie, w terminie 26-28 września. Partnerem Retrospektywy filmów Jima Sheridana w Kinie Charlie w Łodzi jest Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit. Gavin Friday, autor ścieżki dźwiękowej do filmów Jima Sheridana („Moja lewa stopa”, „W imię ojca”, „Nasza Ameryka”) będzie gościem czwartej edycji Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit, który odbędzie się w Łodzi w dniach 26 - 28 października 2012 (więcej szczegółów -www.soundedit.pl).

 

Rezerwacja biletów na łódzką premierę filmu „Jesteś Bogiem” z udziałem Leszka Dawidazostała zamknięta z powodu wyczerpania się miejsc. Zostały uruchomione rezerwacje na premierowe pokazy filmu – g.17 i 21.45. „Jesteś Bogiem” opowiadający historię kultowej Paktofoniki to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tej dekady.

 


przysłano: 12 września 2012 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca