Film

Janusz Wróblewski przedstawia – nowy cykl w Kinie Praha!

20. września startuje w Kinie Praha wyjątkowy cykl spotkań, prowadzony przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka”, autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. 20. września o godzinie 19.00 zapraszamy na pokaz filmu „W imię” i spotkanie z reżyserką Małgośką Szumowską.

 

 

Kino Praha zaprasza od września na nowy cykl - „Janusz Wróblewski przedstawia” - spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka” i autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu będziemy pokazywać premierowe tytuły, a gośćmi spotkań będą twórcy polskiej sztuki filmowej.               Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu.

 

20. września, o godz.19.00 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”. Zapraszamy na pokaz filmu „W imię” - poruszającej opowieści o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Przed pokazem odbędzie się spotkanie z reżyserką filmu – Małgośką Szumowską, autorką takich filmów jak „33 sceny z życia” czy „Sponsoring”.

 

  • „W imię” to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (Mateusz Kościukiewicz) zmusi kapłana do zmierzenia się z własnymi problemami, przed którymi kiedyś uciekł w stan duchowny.

 

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”!

 

Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”

20 września, godz.19.00

Spotkanie + pokaz filmu „W imię”

Bilety obowiązują według cennika.

 

INFORMACJA:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

 

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Katarzyna Polubiec-Mrowińska,

email: kasia@kinopraha.pl ,

tel: 728 875 350

20 września 2013, 19:00

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 11 września 2013 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca