Film

Rozpoczyna się sprzedaż biletów na seanse 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty

Sprzedaż biletów filmowych na 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty rozpocznie się o godz. 12:00 online na stronie internetowej www.nowehoryzonty.pl oraz w wybranej kasie Kina Nowe Horyzonty.

Ceny biletów na seanse filmowe:

  • 20 zł - pojedynczy bilet

  • 18 zł - pojedynczy bilet dla posiadaczy Karty Przyjaciela Kina Nowe Horyzonty i dla posiadaczy karty Urbancard. Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży online.

  • 17 zł - pojedynczy bilet w pakiecie "10+" czyli na 10 i więcej seansów

  • 16 zł - pojedynczy bilet w pakiecie "20+" czyli na 20 i więcej seansów

  • 10 zł - pojedynczy bilet na seanse dla dzieci

  • Pokazy na Rynku - wstęp wolny

Ceny biletów na galę otwarcie i zamknięcia, spektakle, wydarzenia specjalne, pokazy specjalne i koncerty są zróżnicowane, szczegółowe informacje dotyczące cen zamieszczone są na stronie internetowej festiwalu.

Z T-Mobile drugi weekend taniej

Wykorzystaj zniżkę, jaką T-Mobile przygotował specjalnie dla swoich abonentów. Wybierz interesujące Cię seanse i kup bilety o 20% taniej - cena pojedynczego biletu 16 zł. Żeby otrzymać zniżkę wyślij SMS o treści RABAT pod nr 8092, w odpowiedzi otrzymasz kod rabatowy, który wykorzystasz przy zakupie biletu online na stronie festiwalu. Bilety dostępne są wyłącznie w sprzedaży online, kasy nie prowadzą ich sprzedaży. Promocja dotyczy drugiego weekendu festiwalu (1-3 sierpnia) i obejmuje do dwóch biletów zakupionych na każdy z seansów. Promocja nie dotyczy pokazów i wydarzeń specjalnych.

Zniżka z Urbancard

Jeśli jesteś posiadaczem Urbancard Wrocławskiej Karty Miejskiej, mamy dla Ciebie specjalną zniżkę na festiwalowe seanse. Dzięki niej możesz oglądać filmy za 18 zł. Promocja obejmuje do dwóch biletów zakupionych na każdy z seansów. Nie dotyczy pokazów i wydarzeń specjalnych. Bilety zniżkowe dla Urbancard dostępne są wyłącznie w sprzedaży online, kasy nie prowadzą ich sprzedaży. Promocja nie dotyczy pokazów i wydarzeń specjalnych.

Więcej informacji o biletach znajduje się tutaj.

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 9 lipca 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca