Film

Wysokie Wtorki w ełckim Planet Cinema

Od 11 listopada 2014 r. wszyscy wysocy będą mogli poczuć się komfortowo w kinie! Ełckie Planet Cinema wprowadza specjalną promocję, dzięki której osoby wysokie nie tylko zapłacą mniej za bilet, ale również obejrzą film w przyjaznych warunkach.

 

Choć według wyników badań z National Bureau of Economic Research osoby wysokie są szczęśliwsze od tych niższych, natomiast miejsca takie jak kino czy komunikacja miejska nie dostarczają im wyłącznie pozytywnych wrażeń. Borykają się z problemem długich nóg, które z trudem mieszczą pomiędzy fotelami, a do tego ludzie zwracają im uwagę na to, że zasłaniają ekran. Dlatego Planet Cinema w Ełku przygotowało wyjątkową promocję, dedykując wszystkie wtorkowe seanse osobom wysokim. Zarówno panie powyżej 175 cm oraz panowie od 180 cm wzrostu będą mogli skorzystać z biletu za 15 zł, do którego dodatkowo otrzymają mały popcorn za darmo. Promocja skierowana jest także do ludzi, którzy czują się wysocy.

 

- Zwróciliśmy uwagę na to, że wysocy widzowie często odczuwają dyskomfort - mówi Tomasz Brodowski, dyrektor Planet Cinema Ełk. - Chcemy, by nasze kino było przyjazne dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych grup. Dlatego planujemy w odpowiedni sposób rozmieścić widzów tak, aby każdy miał pełną widoczność ekranu - zarówno osoby wysokie, jak i niższe.

 

Promocja rusza w Narodowe Święto Niepodległości, dzięki czemu wszyscy wysocy będą mogli z niej skorzystać i sprawdzić najnowszą propozycję kina. Tego dnia nie zabraknie także premier filmowych. Największym hitem wtorkowego repertuaru niewątpliwie jest Interstellar w reżyserii Christophera Nolana znanego z takich filmów jak  Incepcja, Memento oraz trylogii o Batmanie. Autorem muzyki do Interstellar jest wybitny, wielokrotnie nagradzany twórca Hans Zimmer. Natomiast w główną rolę wcielił się Mathew McConaughey, który tylko w roku 2014 otrzymał 6 nagród, w tym Oscara i Złoty Glob. Warte podkreślenia jest, że produkcję wykonano w technologii 4K, tzn. posiadającej czterokrotnie większą liczbę pikseli w porównaniu do rozdzielczości Full HD!

 

Ponadto Planet Cinema Ełk w swoim repertuarze zapowiada inne premierowe tytuły, takie jak: Bella i Sebastian, Śmieć, Dzień dobry, kocham cię. Promocja dla wysokich obowiązuje na wszystkie wtorkowe seanse. Wybierając się do Planet Cinema, należy jednak pamiętać, że reklamy trwają tam nie więcej niż 10 minut.

 

O Planet Cinema Ełk:

Otwarte w sierpniu 2014 kino znajduje się przy nowo wybudowanym Centrum Handlowym „Brama Mazur”. Cztery klimatyzowane sale zaopatrzone w cyfrowe projektory i nagłośnienie oferują komfortowe warunki oraz seanse w najlepszej jakości. System sprzedaży umożliwia zakup lub rezerwację biletu za pośrednictwem Internetu.

 

Więcej informacji:

Strona Internetowa

FB Planet Cinema Ełk

 

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 12 listopada 2014 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca