Film

Janusz Wróblewski przedstawia: „Moje córki krowy”

Kino Praha zaprasza na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”, prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka”, autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. Zapraszamy 15. stycznia o godz. 19.00 na pokaz filmu „Moje córki krowy” oraz spotkanie z aktorkami Agatą Kuleszą i Gabrielą Muskałą.

 

Kino Praha zaprasza na cykl „Janusz Wróblewski przedstawia” – spotkania prowadzone przez dziennikarza, publicystę tygodnika „Polityka” i autora książki „Reżyserzy” – Janusza Wróblewskiego. W ramach cyklu pokazujemy premierowe tytuły, a gośćmi spotkań są twórcy polskiej sztuki filmowej. Autorski cykl, prowadzony przez krytyka filmowego - Janusza Wróblewskiego to niepowtarzalna okazja do spotkania się z ulubionymi aktorami, reżyserami, scenarzystami, wybitnymi twórcami polskiej kinematografii. Zapraszamy do możliwości wzięcia udziału w debacie na temat prezentowanych filmów.


15. stycznia o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”. Zapraszamy na specjalny pokaz filmu „Moje córki krowy”. Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie z aktorkami Agatą Kuleszą i Gabrielą Muskałą.
„Moje córki krowy” – to historia dwóch sióstr, które postawione w sytuacji krytycznej – pomimo wzajemnej niechęci – zmuszone są współdziałać. Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.


Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Janusz Wróblewski przedstawia”!
Cykl „Janusz Wróblewski przedstawia”
15 stycznia, godz. 19.00
Spotkanie + pokaz filmu „Moje córki krowy”
Cena biletu - 22 zł


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 31 grudnia 2015 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca