Film

Kierowniczka Muzy w jury Europa Cinemas Label Berlinale 2016

Kierowniczka Kina Muza w jury Europa Cinemas Label Berlinale 2016

 

Utworzony w 2003 roku, projekt Europa Cinemas Label ma na celu wzmocnienie promocji i dystrybucji europejskich nagradzanych filmów na ekranach kin sieci w całej Europie.

Etykieta jest przyznawana przez jury składające się z przedstawicieli kin członkowskich Europa Cinemas podczas największych europejskich festiwalu filmowych: Panorama (Berlinale), Directors’ Fortnight (Festiwal Filmowy w Cannes), East of the West and Official Competition (Karlovy Vary Int Film Festiwal), Concorso Internazionale del presente i Cineasti (Festival del Film Locarno) i Giornate Degli Autori (Festiwal Filmowy w Wenecji).

Znak przyznawany jest w kluczowym momencie dla powodzenia filmu: jego prezentacji na strategicznych festiwalach filmowych oraz jego premiery na rynku międzynarodowym.

 

66. Berlinale odbędzie się w dniach 11-21 lutego 2016, a jury Europa Cinemas Label zasiądą:

Greta Akcijonaite
Mathias Holtz
Malgorzata Kuzdra
Torsten Raab

 

Przedstawicielka Kina Muza będzie oceniała filmy z sekcji Panorama, zatem w zakresie jej obowiązków będzie obejrzenie kilkudziesięciu filmów, będących przekrojowym programem tegorocznych premier. Gosia Kuzdra będzie miała też okazję uczestniczyć w prestiżowych ceremoniach otwarcia i zamknięcia Festiwalu – na te okazje i zwykłe festiwalowe dni stroje dla kierowniczki Muzy przygotuje firma Solar. Bardzo cieszymy się z tej lokalnej współpracy, otwartości Sponsora na wspólne działanie.  

 


Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
przysłano: 7 lutego 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca