"Outcast: Opętanie" - trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu o egzorcyzmach

Trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Outcast: Opętanie". Decyzja o jego realizacji zapadła jeszcze przed premierą pierwszej serii.
Przypomnijmy, że produkcja, którą w Polsce można śledzić na kanale Fox, opowiada o egzorcyzmach i stanowi adaptację komiksu Roberta Kirkmana pod tym samym tytułem.

Głównym bohaterem opowieści jest Kyle Barnes (Patrick Fugit), młody mężczyzna, który od najmłodszych lat zmaga się z nieczystymi mocami. Teraz, jako dorosły człowiek, postanawia znaleźć odpowiedzi na trapiące go pytania. W poszukiwaniach pomaga mu wielebny Anderson (Philip Glenister), który jednak zmaga się z własnymi problemami.

W drugim sezonie o bohaterach mamy już wiedzieć więcej. - Teraz znamy już lepiej naszych bohaterów. Czujemy się w ich skórach o wiele pewniej - mówi Philip Glenister. - Może dzięki temu będziemy mogli pozwolić sobie teraz na więcej szaleństwa z nimi, na wypróbowanie czegoś nowegoa

- W pierwszych odcinkach drugiego sezonu pojawi się parę nowych rzeczy na temat naszych bohaterów, ale nie możemy jeszcze o tym mówić - dodaje Patrick Fugit.

Praca na planie jest intensywna. - Mamy bardzo napięty grafik - przyznaje Fugit. - Zdjęcia trwają przez pięć i pół miesiąca. Kręcimy ten sezon w sprinterskim tempie.

- Mamy ponadto wiele nocnych zdjęć - dodaje Glenister. - Tydzień zaczyna się normalnie, ale jak docieramy do piątku - któremu daliśmy nazwę piątobota (Fraturday) - kręcimy aż do 3. czy 4. nad ranem.

W obsadzie znaleźli się także Wrenn Schmidt, Philip Glenister i Reg E. Cathey, David Denman, Melinda McGraw, Grace Zabriskie, Catherine Dent, Brent Spiner i Lee Tergesen.

Premiera pierwszego sezonu odbyła się 3 czerwca 2016 roku. Data premiery drugiej serii nie została jeszcze ujawniona.

Dodaj komentarz anonimowo lub zaloguj się
 
źródło: megafon.pl
przysłano: 31 lipca 2016 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość


lub tradycyjnie
login lub email
hasło