Film

Charlize Theron kontroluje wszystkie auta

W sieci pojawił się drugi oficjalny zwiastun produkcji "Szybcy i wściekli 8" ("The Fate of the Furious"). Z klipu dowiadujemy się, że Dominic Toretto (Vin Diesel) odwrócił się od rodziny, a Cipher (Charlize Theron) nie ma dobrych intencji.
- Jest uosobieniem nowoczesnego, opartego na technologii terroryzmu - mówi grany przez Kurta Russella, pan Nobody.

- W mieście są tysiące samochodów, a teraz wszystkie są moje - cieszy się Cipher.

Nowy, oczywiście widowiskowy zwiastun znajduje się tutaj.

Przypomnijmy, że w ósmym obrazie tajemnicza kobieta (Charlize Theron), specjalizująca się w cyber-terroryźmie, wciąga Doma (Vin Diesel) do kryminalnego świata, z którego nie może uciec. Jego rodzina zostanie wystawiona na poważną próbę.

- Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lodowe równiny morza Barentsa, nasza elitarna ekipa przemierzy świat, by powstrzymać anarchistkę przed sprowadzeniem na świat kompletnego chaosu - czytamy w opisie dzieła. - I odzyskać człowieka, dzięki któremu stali się rodziną.

To pierwsza część bez udziału Paula Walkera, który zginał 3 lata temu w wypadku samochodowym. Do swoich ról wracają Vin Diesel i Michelle Rodriguez, a także Jason Statham, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli ponadto Helen Mirren, Scott Eastwood i Kurt Russell.

Reżyserią produkcji "Szybcy i wściekli 8" ("Fast 8") zajął się F. Gary Gray ("Straight Outta Compton"). Premierę wyznaczono na 21 kwietnia 2017 roku. Obraz trwać będzie 2 godziny 40 minut seansu.źródło: megafon.pl
przysłano: 9 marca 2017 (historia)


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zgłoś obraźliwą treść

Uzasadnij swoje zgłoszenie.

wpisz wiadomość

współpraca